Az alelnök

Veep

2016.05.10 deneslau

Kissé fanyar,annyira nem ütősek a poénok, mégis nagyon tetszett a stílusa miatt. Nincsenek benne a sorozatokra jellemző sablonok, üresjáratok. Nem erőltetett , hiteles a történet és a szereplők is, bírom Julia Louise-Dreyfust.

2016.02.09 bviki

Még nem hallottam erről a sorozatról. A főszereplő hölgyet csak a Christine kalandjaiból ismerem. Érdekesnek és jónak tűnik a sorozat. Talán ha lesz időm megnézek pár részt belőle

2015.08.02 tomvétsz

A Veep egy instant kalsszikus. Már a pilotban olyan karaktereknek ágyaztak meg a készítők, hogy csak kapkodtam a fejem. Ezt a sorozatot úgy telibe találták, ahogy csak lehet, Julia Louis-Dreyfus pedig egyszerűen lubickol a szerepében. Zseniális!

2015.06.06 Toncsi

Csak margóra jegyzem meg, hogy rögtön az első évad 5 Emmy-jelölést gyűjtött be, az viszont már a főoldalra tartozik, hogy meg is érdemelte, kettőt pedig meg is nyert. Remek sztori, iszonyatosan erős, és jó humor, és brutálisan megírt karakterek. Ninc... Több

2016.03.30 cosmik

Nem is emlékszem már rá, mikor láttam ehhez fogható humorú szériát. Egész egyszerűen briliáns! Viszont azt azért hozzá kell tenni, hogy ez pont egy olyan sorozat, ami vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem, nem igazán érzek középutat.