Deku   2017. 08. 23.

Nagyon szeretem az elvont poénokkal tűzdelt sorozatokat viszont Amy Poehler személyisége annyira taszító nekem, hogy nem bírtam nézni. Humormentes volt az egész.

Scanian   2016. 07. 06.

Egyszerűen nem tudom megunni, a hetedik évad is ugyanazt a frissességet hozza, mint az első, sőt! Az írók láthatóan tökéletesen kiismerték a színészeket, hogy kinek mi áll jól, és minden évben rá tudtak dobni egy lapáttal a hangulatra. Az vendégszere... több»

bambula   2015. 05. 06.

Egyszerűen marha jó, minden karakter ott van, az újak is simán felveszik a versenyt a régiekkel. Sajnálom hogy vége lett, ezen nevettem a legtöbbet. Az utolsó évad olyan faramucira sikeredett de a többi ezt simán ellensúlyozza.

tomaraya   2016. 05. 02.

Három szó: Ron Swanson Példakép!

hawaiipizza   2015. 10. 07.

Tipikus NBC sorozat, de mégis egy lehelletnyivel több. De csak annyival... Ha az ember letudja nyelni az undorítóan pofábadörzsölős, már-már radikálisan liberális propagandát, kellemesen szórakozhat. Végig néztem és bár a színvonal hullámos, mindig v... több»

Betyus   2015. 01. 26.

Abszolút középkategóriásnak mondanám, semmi extra nem történik benne, a szereplők se túl nagy karakterek, mégse tudom megunni. Nem értem, komolyan. Ez igazából mindenből az arany középút. Nem túl vicces, nem túl komoly, nem túl jó de nem is túl rossz... több»

tomvétsz   2016. 02. 29.

Az egyik legjobb jelenleg is futó komédia. Remek írók és tökéletes szereplőgárda, pontosan így kell ezt csinálni. Engem pár a pilottal megfogtak a sorozat humorával, Amy Poehlertől épp ezt vártam. Csak ajánlani tudom, ha komédiákról van szó, nálam ott a helye a dobogón.

Susan Yeagley
Jim O'Heir
Megan Mullally
Megan Mullally
Amy Poehler

Nick Offerman második ex-feleségét Megan Mullally alakítja. A két színész a való életben házas.

Nick Offerman Mark Brendanawicz szerepére pályázott, ám végül Ron Swanson karakterét osztották rá a producerek.

April karakterének vagy egy lánytestvére, Natalie. Így hívják az Aprilt alakító színésznő, Aubrey Plaza húgát is.

A városháza belső jeleneteit a kaliforniai Pasadena városházában vették fel.

Ann Perkins szerepére Ellie Kemper is pályázott.

Az első évad eredetileg 13 részes lett volna, de mivel Amy Poehler állapotos volt, végül csak 6 rész készült el.