Deku   2017. 08. 23.

Nagyon szeretem az elvont poénokkal tűzdelt sorozatokat viszont Amy Poehler személyisége annyira taszító nekem, hogy nem bírtam nézni. Humormentes volt az egész.

bambula   2015. 05. 06.

Egyszerűen marha jó, minden karakter ott van, az újak is simán felveszik a versenyt a régiekkel. Sajnálom hogy vége lett, ezen nevettem a legtöbbet. Az utolsó évad olyan faramucira sikeredett de a többi ezt simán ellensúlyozza.

Scanian   2015. 04. 07.

Egyszerűen nem tudom megunni, a hetedik évad is ugyanazt a frissességet hozza, mint az első, sőt! Az írók láthatóan tökéletesen kiismerték a színészeket, hogy kinek mi áll jól, és minden évben rá tudtak dobni egy lapáttal a hangulatra. Az vendégszereplők megválasztása pedig simán csak tökéletes. Ha valaki bírta az Office-t, ezt is zabálni fogja.

tomaraya   2016. 05. 02.

Három szó: Ron Swanson Példakép!

hawaiipizza   2015. 10. 07.

Tipikus NBC sorozat, de mégis egy lehelletnyivel több. De csak annyival... Ha az ember letudja nyelni az undorítóan pofábadörzsölős, már-már radikálisan liberális propagandát, kellemesen szórakozhat. Végig néztem és bár a színvonal hullámos, mindig van valami cselekmény szál, vagy karakter, amik a mélyponton is elevezik a sorozatot. Tudni kell továbbá, hogy aki az első évad után pocséknak véli a sorozatot, annak a véleményét az egész stáb és a rendezők/producerek is osztják. Az első évad bevallottan siralmas, viszont azután, miután az írók is kitalálják, hogy mi a fenét is akarnak, egész jól beindul. Könnyedebb közönségnek mindenképp ajánlom, de csak nekik.

Susan Yeagley
Jim O'Heir
Megan Mullally
Megan Mullally
Amy Poehler

Nick Offerman második ex-feleségét Megan Mullally alakítja. A két színész a való életben házas.

Nick Offerman Mark Brendanawicz szerepére pályázott, ám végül Ron Swanson karakterét osztották rá a producerek.

April karakterének vagy egy lánytestvére, Natalie. Így hívják az Aprilt alakító színésznő, Aubrey Plaza húgát is.