Űrhadosztály

Fred Willard
Diedrich Bader
Don Lake
Lisa Kudrow

Egy négy csillagos tábornokot azzal bíznak meg, hogy állítsa fel az Egyesült Államok katonaságának legújabb hivatalát, az Űrhadosztályt. A férfi külön tudósokkal az oldalán belevág a történelmi feladatba!

Az Űrhadosztály egy fergeteges humorú munkahelyi vígjáték-sorozat a kultikus A hivatal… Több

Premier: 2020.05.29.

2020.10.26 Kanyi

Szerethető, vicces sorozat, ezt nem lehet részemről elmagyarázni, egyszerűen látni kell és kész.

2020.05.22 tomvétsz

Annyira próbáltam szeretni, de sajnos nem megy... Olyan, mint egy gagyi tévéshow, látszik, hogy nagyon erőlködnek, hogy mosolyt csaljanak a néző arcára, de a poénok laposak és fárasztóak, az előadásmód pedig, mint a kilencvenes évek kabaréiban.

2020.05.27 buszosferi

Nagyon sok mindent nem tudok hozzáfűzni: Látni kell. Carell alakítása zseniális, csupa jó színész és hihetetlenül jó humor!

2020.05.29 pucedli

Oké, én amint tudomást szereztem arról, hogy jön ez a sorozat, egy percig sem kételkedtem abban, hogy én ezt nézni fogom. És atyaég, hogy mennyire nem csalódtam. Gyakorlatilag mindent hoz, amit várnánk tőle, és aki látta az Officet...na annak kötelező darab!

2020.05.30 Gyula

Nosztalgikus élmény volt, a stáblista nélkül is tippeltem volna, hogy Greg Danielsnek van valami köze a sorozathoz. Nem az a sorozat, amiről áradozni lehetne, de meg kell hagyni szórakoztató, egy esélyt mindenképp megérdemel; továbbra is fenntartom azonban, hogy inkább a "Greg Daniels stílus" kedvelőinek való.

Dan Bakkedahl és Steve Carrell egyaránt szerepelt A nemek harcában (2017).Szerző: Thibo84

Diana Silvers és Lisa Kudrow egyaránt megjelent az Éretlenségi (2019) filmben.Szerző: Thibo84

Az alkotók, Greg Daniels és Steve Carell korábban együtt dolgoztak A hivatalon (2005). Daniels volt a műsor készítője, Carell pedig a 9 évadból az első 7-ben szerepelt.Szerző: Thibo84

Lisa Kudrow teljes szerepét mindössze 5 nap alatt forgatták.Szerző: Thibo84

A sorozatot Trump elnök meghirdetett terve inspirálta, hogy a Légierő Űrparancsnokságát az Egyesült Államok Űrerejének nevezett saját részlegébe különítse el Kína és Oroszország ellen.Szerző: Thibo84