Gyula   2020. 05. 30.

Nosztalgikus élmény volt, a stáblista nélkül is tippeltem volna, hogy Greg Danielsnek van valami köze a sorozathoz. Nem az a sorozat, amiről áradozni lehetne, de meg kell hagyni szórakoztató, egy esélyt mindenképp megérdemel; továbbra is fenntartom azonban, hogy inkább a "Greg Daniels stílus" kedvelőinek való.

pucedli   2020. 05. 29.

Oké, én amint tudomást szereztem arról, hogy jön ez a sorozat, egy percig sem kételkedtem abban, hogy én ezt nézni fogom. És atyaég, hogy mennyire nem csalódtam. Gyakorlatilag mindent hoz, amit várnánk tőle, és aki látta az Officet...na annak kötelező darab!

buszosferi   2020. 05. 27.

Nagyon sok mindent nem tudok hozzáfűzni: Látni kell. Carell alakítása zseniális, csupa jó színész és hihetetlenül jó humor!

tomvétsz   2020. 05. 22.

Annyira próbáltam szeretni, de sajnos nem megy... Olyan, mint egy gagyi tévéshow, látszik, hogy nagyon erőlködnek, hogy mosolyt csaljanak a néző arcára, de a poénok laposak és fárasztóak, az előadásmód pedig, mint a kilencvenes évek kabaréiban.

Jane Lynch
Tawny Newsome