Űrhadosztály (2020)

Space Force

Kanyi   2020. 10. 26.

Szerethető, vicces sorozat, ezt nem lehet részemről elmagyarázni, egyszerűen látni kell és kész.

Gyula   2020. 05. 30.

Nosztalgikus élmény volt, a stáblista nélkül is tippeltem volna, hogy Greg Danielsnek van valami köze a sorozathoz. Nem az a sorozat, amiről áradozni lehetne, de meg kell hagyni szórakoztató, egy esélyt mindenképp megérdemel; továbbra is fenntartom azonban, hogy inkább a "Greg Daniels stílus" kedvelőinek való.

pucedli   2020. 05. 29.

Oké, én amint tudomást szereztem arról, hogy jön ez a sorozat, egy percig sem kételkedtem abban, hogy én ezt nézni fogom. És atyaég, hogy mennyire nem csalódtam. Gyakorlatilag mindent hoz, amit várnánk tőle, és aki látta az Officet...na annak kötelező darab!

buszosferi   2020. 05. 27.

Nagyon sok mindent nem tudok hozzáfűzni: Látni kell. Carell alakítása zseniális, csupa jó színész és hihetetlenül jó humor!

tomvétsz   2020. 05. 22.

Annyira próbáltam szeretni, de sajnos nem megy... Olyan, mint egy gagyi tévéshow, látszik, hogy nagyon erőlködnek, hogy mosolyt csaljanak a néző arcára, de a poénok laposak és fárasztóak, az előadásmód pedig, mint a kilencvenes évek kabaréiban.

Jane Lynch
Fred Willard
Diedrich Bader
Don Lake
Lisa Kudrow

Dan Bakkedahl és Steve Carrell egyaránt szerepelt A nemek harcában (2017).

(Thibo84)

Diana Silvers és Lisa Kudrow egyaránt megjelent az Éretlenségi (2019) filmben.

(Thibo84)

Az alkotók, Greg Daniels és Steve Carell korábban együtt dolgoztak A hivatalon (2005). Daniels volt a műsor készítője, Carell pedig a 9 évadból az első 7-ben szerepelt.

(Thibo84)

Lisa Kudrow teljes szerepét mindössze 5 nap alatt forgatták.

(Thibo84)

A sorozatot Trump elnök meghirdetett terve inspirálta, hogy a Légierő Űrparancsnokságát az Egyesült Államok Űrerejének nevezett saját részlegébe különítse el Kína és Oroszország ellen.

(Thibo84)

Carell, akinek apja a második világháborúban harcolt, és utána folytatta szolgálatát a hadseregben, azt mondta, szeretné, ha a műsor tiszteletben tartaná a katonaságot, és humorát a főszereplő otthoni életének és munkahelyének versengő igényeiben találná meg.

(Thibo84)

Steve Carell elmondta, hogy Fred Willard volt a legviccesebb ember, akivel valaha dolgozott.

(Thibo84)

Az Űrhadosztály címet a Trump-adminisztráció megpróbálta szerzői jogi védelem alá vonni, de elkéstek, a Netflix megelőzte őket.