Űrhadosztály

Space Force

Dan Bakkedahl és Steve Carrell egyaránt szerepelt A nemek harcában (2017).Szerző: Thibo84

Diana Silvers és Lisa Kudrow egyaránt megjelent az Éretlenségi (2019) filmben.Szerző: Thibo84

Az alkotók, Greg Daniels és Steve Carell korábban együtt dolgoztak A hivatalon (2005). Daniels volt a műsor készítője, Carell pedig a 9 évadból az első 7-ben szerepelt.Szerző: Thibo84

Lisa Kudrow teljes szerepét mindössze 5 nap alatt forgatták.Szerző: Thibo84

A sorozatot Trump elnök meghirdetett terve inspirálta, hogy a Légierő Űrparancsnokságát az Egyesült Államok Űrerejének nevezett saját részlegébe különítse el Kína és Oroszország ellen.Szerző: Thibo84

Carell, akinek apja a második világháborúban harcolt, és utána folytatta szolgálatát a hadseregben, azt mondta, szeretné, ha a műsor tiszteletben tartaná a katonaságot, és humorát a főszereplő otthoni életének és munkahelyének versengő igényeiben találná meg.Szerző: Thibo84

Steve Carell elmondta, hogy Fred Willard volt a legviccesebb ember, akivel valaha dolgozott.Szerző: Thibo84

Gólkirályság
Új csaj
2011
Szilícium-völgy
2014

Az Űrhadosztály címet a Trump-adminisztráció megpróbálta szerzői jogi védelem alá vonni, de elkéstek, a Netflix megelőzte őket.Szerző: Thibo84