Űrhadosztály

Space Force

2020.10.26 Kanyi

Szerethető, vicces sorozat, ezt nem lehet részemről elmagyarázni, egyszerűen látni kell és kész.

2020.05.22 tomvétsz

Annyira próbáltam szeretni, de sajnos nem megy... Olyan, mint egy gagyi tévéshow, látszik, hogy nagyon erőlködnek, hogy mosolyt csaljanak a néző arcára, de a poénok laposak és fárasztóak, az előadásmód pedig, mint a kilencvenes évek kabaréiban.

2020.05.27 buszosferi

Nagyon sok mindent nem tudok hozzáfűzni: Látni kell. Carell alakítása zseniális, csupa jó színész és hihetetlenül jó humor!

2020.05.29 pucedli

Oké, én amint tudomást szereztem arról, hogy jön ez a sorozat, egy percig sem kételkedtem abban, hogy én ezt nézni fogom. És atyaég, hogy mennyire nem csalódtam. Gyakorlatilag mindent hoz, amit várnánk tőle, és aki látta az Officet...na annak kötelező darab!

2020.05.30 Gyula

Nosztalgikus élmény volt, a stáblista nélkül is tippeltem volna, hogy Greg Danielsnek van valami köze a sorozathoz. Nem az a sorozat, amiről áradozni lehetne, de meg kell hagyni szórakoztató, egy esélyt mindenképp megérdemel; továbbra is fenntartom azonban, hogy inkább a "Greg Daniels stílus" kedvelőinek való.

Gólkirályság
Totalcar