
Vélemények (2)
A forgatókönyv nem lenne rossz, de az előadásmód... Az, hogy még a párbeszédeknél is minden mondat között kivárnak néhány másodpercet, inkább idegesítő, mint művészi. Nyilván rendezői koncepció volt, mert a válogatott színész elvtársak ennél többet t... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Annyira nehéz film, hogy a nézése közben végig összeszorult a gyomrom. Eleinte azt gondoltam, csak gyorsan belenézek, hiszen ismerem a történelmet, mi újat mondhatna nekem egy 50-es évekről szóló újabb alkotás. Aztán ottragadtam a képernyő előtt. Eg... Teljes kritika