Avatar – Aang legendája

Avatar: The Last Airbender

2015.12.29 Luxury

Nem szeretem annyira az akció típusú animációs filmeket, de ez nagyon jóra sikerült. Kellőképpen vicces, és fantáziadús. Igazi felüdülés a többi meséhez képest.

Nagyon szeretem a sorozatot és ezt is, ez egyszerűen egy csodálatos anime, nagyon gyermekbarát és egyben tanulságos is, bár már nagyon régóta várok a folytatásra, mert szerintem nem kellene abbahagyni.

2016.04.25 Kate Rainbow

Egy csodaszép kis mese sorozat. Aki kitalálta ezt az egész avatar világot az egy zseni volt. Nagyon szépen animált, izgalmas, és tartalom dús. Nagyon sokszor megnéztem már, és még sokszor meg is fogom. Klassz kis mese ajánlom mindenkinek

2020.07.12 JanneAhonen

Nem szeretem a sorozatokat, de az Avatar gyerekkorom óta az abszolút kedvencem, egyben majdnem az egyetlen sorozat, amit az elejétől végéig megnéztem

2015.10.26 Manyi

Mind a látványt mind a történetet tekintve különleges egyedülálló film. Karakteres szereplőkkel teli profi színészi alakítás. Látványos és lenyűgöző film.

2016.03.26 Garadi

Az animációs sorozatok egyik legjobbja. Minden rész egy-egy tanulság, ami felnőttkorban is elgondolkoztat, a karakterek csodálatosak, Aang avatarrá válása pedig Luke Skywalker útját idézte bennem elő. Nem csak gyerekeknek ajánlom, de akinek van gyere... Több

2016.03.03 Elizabeth

Nekem személy szerinte nagyon tetszett!! Fantáziadús és a karakterek is jók benne. A Nickelodeonon szoktuk nézni. Húgommal egy kis családi program.

2015.10.02 Holló

Nem vagyok nagy rajongója az animéknek, az meg pláne a kedvemet szokta szegni, ha egy Nickelodeon sorozatról van szó. Nem mintha bármi baj lenne a csatornával, csak az én fejemben az élt, hogy kizárólag gyerekeknek szólnak a műsoraik. Végül elég kell... Több

2015.01.26 pinter.bence91

Imádom!Minden poén a helyén, mégis van mondanivaló,nem lőnek le minden fontos dolgot a részek elején, a világ jól felépített. A sztori nagyon egyben van, a szereplők magukkal ragadnak.

2015.02.04 vadam1996

Jó történet, szerethető karakterek. Hatalmas gondolat és az ázsiai kultúra kisebb fokú megértése. Aang és Katara végül beteljesülő szerelme megnyugvást adott.

2015.02.08 thanky

Felnőtt szemmel nagyon jól azonosítható egy-egy mai külpolitikai eseménnyel, tehát mögöttes tartalmat is nyújt azoknak, akik szeretnek mélyebbre ásni. A kínai kultúrakör nem a kedvencem, de ettől eltekintve nagyon tetszik az egész sorozat, és sajnálom, hogy a film adaptáció ennyire gyengére sikeredett. :(

2017.07.10 ruman666

Az Utolsó léghajlító egy olyan mese, ami épp annyira szól gyerekeknek és a felnőtteknek. Jól kiismerem magam a zsánerben, úgyhogy bizton állíthatom, hogy a maga műfajában az Avatar az egyik legjobb, amit valaha láttam. Csak ajánlani tudom mindenkinek... Több

2018.08.30 Csab83

Én már felnőtt fejjel láttam. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek. Nézhető gyerekkel vagy anélkül. Van történet, vannak karakterek, ráadásul nem csak 1 dimenziósak 10 cm mélységgel, van humor. Valamint a harcművészet nagyon jól bele van szőve. Nem nagyon tudok más ilyen minőségi nézhető rajzfilmet.

2015.10.16 beka94

Sokat hallottam róla, de csak most daráltam végig és nagyon nagyon tetszett. bár tény, hogy Katara karaktere néha túlzásokba esett. A vége nagyon ütött:D ajánlom mindenkinek! Tartalmas, szórakoztató és még tanulni is lehet belőle :)