Pokémon

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Számomra egy abszúrd mese, soha nem tudott elkápráztatni, most meg a Pokémon vadászat hódít, de én ezt is mindenképp negatív dolognak tartom.

indingo   2017. 12. 29.

Hihetetlen, hogy mennyire meg tudta hülyíteni a gyerekeket. És az akkori gyerekek ma már felnőtt fejjel vadásszák a Pokémonokat. Mindig volt valami rejtély az egész sztoriban, hogy hogyan férnek bele azokba a labdákba.

Deku   2017. 08. 23.

Gyerekkoromban alig vártam a hétvégéket, hogy nézhessen a következő epizódokat. Nagyon aranyos anime még ma is. Tele izgalommal és mókás pillanatokkal. Úgy bizony szavamra.

babsy88   2016. 08. 06.

Nagyon jó mese, egy kitalált világról, ahol különös kis állatokat kell egy pokélabdába fogni, hogy egymás ellen versenyeztessék őket. Minden állatkának különböző képessége van. Izgalmas kalandok várják a mese főhősét.

Norbi   2018. 07. 23.

Vigyázat komoly függőséget okozhat. A mára már kifejlesztett játékban el lehet kapni őket, amibe páran már bele is haltak. Amúgy a mese aranyos, magával ragadó de a gyerekekre azért vigyáznék..:D

A Super Mario után a második legtöbb videójátékot adták el a Pokémonból.

(HETEDIK )

A sorozat sok embernél okozott epilepsziás rohamot.

(HETEDIK )

A Pokémon széria több mint 20 milliárd dollárt hozott világszerte.