Pokémon

(Pokémon)

Deku  2017. 08. 23. 23:17

Gyerekkoromban alig vártam a hétvégéket, hogy nézhessen a következő epizódokat. Nagyon aranyos anime még ma is. Tele izgalommal és mókás pillanatokkal. Úgy bizony szavamra.

Cptn Jinbe  2017. 06. 12. 22:20

Fantasztikus anime, régen nagyon nagy kedvenc volt, aranyos és izgalmas volt egy fiatal gyerek számára. Idősebbek nem biztos, hogy most már belevágnának de akkoriban nagyszerű volt.

Lonka  2017. 07. 25. 15:37

Hihetetlen milyen őrültet váltott ki a gyerekekből anno. A gyűjthető fémtallérok stb. Annyira nekem nem jött be. Néztem, de ha kimaradt 1-2 rész nem esetem kétségbe.

mamiéstöti1  2016. 08. 06. 16:10

Nagyon jó mese, egy kitalált világról, ahol különös kis állatokat kell egy pokélabdába fogni, hogy egymás ellen versenyeztessék őket. Minden állatkának különböző képessége van. Izgalmas kalandok várják a mese főhősét.

portal91  2016. 06. 24. 19:57

Gyerekkorom nagy kedvence,mindenki gyűjtögette a kártyákat és a tazókat, majd jött a yugioh. Nagyon jó kis rajzfilmsorozat volt, még ez is normálisabb, mint a maiak.

Pokemon olyan társadalmat mutat be, ahol a gyerekeket egyedül álló anyukák nevelik. Gondolom ti is észrevettétek hogy semelyik családnál a törtét során nem jelenik meg a családfő.

(Orosz István)

A Pokélabdákat egy Gashapon kapszula inspirálta amit kihelyezett gépekben vásárolhatnak az emberek és egy kis ajándék van a belsejükben.

(beero88)

Japán Pikachu-t választotta kabalának a 2014-es Világ Kupában.

(beero88)