Pokémon
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 05. 05.

Gyerekként imádtuk. Rendkívül akciódús és kalandos ahogy harcolnak egymással és a pokemonokat egymástól akár meg is szerzik. Némelyik lény imádnivalóan cuki. Ez volt akkoriban az egyetlen hasonló kaliberű sorozat így sokan rajongtunk érte a 90-es években.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Számomra egy abszúrd mese, soha nem tudott elkápráztatni, most meg a Pokémon vadászat hódít, de én ezt is mindenképp negatív dolognak tartom.

indingo   2017. 12. 29.

Hihetetlen, hogy mennyire meg tudta hülyíteni a gyerekeket. És az akkori gyerekek ma már felnőtt fejjel vadásszák a Pokémonokat. Mindig volt valami rejtély az egész sztoriban, hogy hogyan férnek bele azokba a labdákba.

Deku   2017. 08. 23.

Gyerekkoromban alig vártam a hétvégéket, hogy nézhessen a következő epizódokat. Nagyon aranyos anime még ma is. Tele izgalommal és mókás pillanatokkal. Úgy bizony szavamra.

babsy88   2016. 08. 06.

Nagyon jó mese, egy kitalált világról, ahol különös kis állatokat kell egy pokélabdába fogni, hogy egymás ellen versenyeztessék őket. Minden állatkának különböző képessége van. Izgalmas kalandok várják a mese főhősét.

A Super Mario után a második legtöbb videójátékot adták el a Pokémonból.

(HETEDIK )

A sorozat sok embernél okozott epilepsziás rohamot.

(HETEDIK )

A Pokémon széria több mint 20 milliárd dollárt hozott világszerte.