Babysitting - A felvigyázó

Babysitting

2019.12.05 freeman

Király film

2018.08.20 indingo

Másnaposok koppintás csak gyerekkel, meg francia poénokkal. Nem túl erős film.

2018.08.09 TomÁcs

Én az előzetes alapján egy jó kis vígjátékra számítottam. Nem azt kaptam. Alig van benne poén, a története elég lassú is.

2016.04.18 andor50

Vannak a műfajban sokkal jobb filmek is. Egy hatalmas bulit mesél el, és annak a következményeit, sokszor nagyon vicces, de azért lehetett volna még csiszolni a történeten. A Project X-nek mondjuk nincs is története, de legalább olyan tempóban kapjuk ott a poénokat, hogy az ember észre sem veszi.

2017.08.05 felicity

Tetszik ez a film. A második része picit jobb de ez is fantasztikus. A kedvenc részem a vidámparkban van.

2018.10.13 Bizsu82

Aktív, pörgős film, egy percig sem unatkoztam rajta, folyamatosan pörögnek az események. A színészek alakítása színvonalas. Jók a poénok, átlagnál jobb vígjáték.

2017.09.05 SzFa

A történet átlagos egy rossz bébiszitter és egy fiúnak (akivel keveset törődik az apukája) a párharca. Évezhető alkotás. Kifejezetten tetszik, hogy a megtalált kamerával játszák le az egész filmet.

2016.09.05 a-arnold

Nem rossz, de többet vártam tőle! Egy átlagos vígjáték, semmi több...

2015.08.29 pisti18

Nekem nem tetszett. Nagyon erőltetett. Ez a "poén" stílus mostanában divatos (sajnos), de szerintem gagyi. Ez max akkor jó ha ott vagy a buliban és te is annyira berúgsz mint ők. De így józanul végignézni... nulla! Néha lehet kicsit mosolyogni rajta,... Több

2016.04.25 gazsika1978

Vígjáték kategóriában abszolúte megállja a helyét. Nagyon jó film, nagyon sokat röhögtem rajta. Jó szórakozást nyújtott másfél órán át, voltak benne eredeti és nagyon ütős poénok, én jól szórakoztam rajta. Ajánlom bátran mindenkinek.

2016.02.09 Rayman102

Én ezt a filmek kicsit később láttam, de egy jó örömet okozott mikor rátaláltam és megnéztem. Rendkívül szórakoztató. A színészeket nem ismerem ennek ellenére nekem tetszett.

2015.05.25 smith

Egész jó vígjáték, ahhoz képest, hogy nem hollywoodi produkció, hanem francia. Van pár tipikus vígjáték vonása. Nem lesz ott az év top vígjátékai között, de egyszer ajánlható egy esős nyári estén.

2015.06.19 kovi23

Sajnos nekem csalódás ez a film, mert látszik, hogy a készítők a Project X, és a Másnaposokból építkeztek ,ha ezeket a filmeket nem láttam volna még eredetinek is mondanám, de így egy koppintás. Nekem egyedül a rendőr beszólásai tetszettek, miközben nézték vissza a videót.

2015.05.27 VenuszProjekt

Ritkán sikerül olyan vígjátékot kifognom, amin nevetni is lehet, de azt kell mondjam, hogy ezzel nagy szerencsém volt. Nem vártam tőle sokat egyáltalán, de végtére is nevettem szinte végig. Ilyen egy jó vígjáték. Megnevettet. Aláírom, hogy voltak ben... Több