Babysitting - A felvigyázó

Babysitting

2015.10.23 Mano35

Talán az a legjobb szó a filmre hogy erőltetett mind humorát mind a sztorit tekintve. Jobbra számítottam és őszintén szólva csalódás volt. Unatkoztam rajta.

2015.11.02 sztankobazsi

A kommentek alapján félve ültem le megnézni, de pozitívan csalódtam azt kell, hogy mondjam.Akárki akármit mond, nekem nagyon bejött ez a film. Jó szórakozást nyújtott másfél órán át, voltak benne eredeti és nagyon ütős poénok, én jól szórakoztam rajta. Kicsit kiszámítható volt, de akkor is nagyot ütött. Tetszett.

2015.06.28 ElfRider

Egy átlagos , fiatalos vígjátéknak mondható ez a film. Érezhető rajta, hogy sok elemét más filmekből merítette, de azért akad néhány egyediség is benne. A poénok nagy része nálam működött. Újranézős klasszikussá nem fog válni, de egyszer mindenképp a... Több

2015.06.29 macikutya

Tetszik, hogy nem csak egy újabb bulizós tini vígjátékról van szó, mert elegendő hangsúlyt kap a kisfiús szál is, aminek a mondanivalójára ugye rámentek a készítők és ez jó pont. Tehát a történet nem a szokványos folyású, nagyon jó ötlet volt ez a k... Több

2015.06.17 nikiszalanics

Végre egy VÍGJÁTÉK! Mind a történet, mind a szereplők nagyon jók. Jó poénok, amik nem erőltetett, tömény, gyökér hülyeségek! Érdemes megnézni, nagyon szórakoztató! Hosszú idő óta nem láttam értelmes vígjátékot, de ez a film kivétel, ez jó!

2015.11.17 Regi82

Jól szórakoztam,voltal benne eredti és ütős poénok.Nem erőltetett,értelmes vígjáték.A film története nem új,kicsit hasonlít egy másik filmre (Főnököm lánya) csak itt gyerekre kell vigyázni.

2015.01.27 Pillcsi

Jó is meg nem is,ez a talán kategória.Vannak benne jó részek ami vicces méltán ahhoz,hogy vígjáték,de kicsit unalmas a story és egyszer épp elég volt megnézni!

2015.06.04 miska1967

Csalódás volt számomra, többet vártam volna az előzetes után. Valóban van benne 1-2 poén, de ennyi és nem több. Van lendülete a filmnek, azt el kell ismerni, de mély mondanivalót senki se várjon. Az első találkozástól már kiszámítható a történet. Kis esti szórakozásnak tökéletes a film.

2015.06.02 zsuzsa

Akárki akármit mond, nekem nagyon bejött ez a film. Jó szórakozást nyújtott másfél órán át, voltak benne eredeti és nagyon ütős poénok, én jól szórakoztam rajta. Ajánlom bátran mindenkinek, az utóbbi időkben nem nagyon gyártanak jó vígjátékokat, amin tényleg lehet szórakozni, ez mindenképp közéjük tartozik.

2015.02.25 mokanszkit

Jó film, tetszett. Nem unalmas, végig lekötötte a figyelmemet. Csak ajánlani tudom, aki egy laza kis filmet keres estére, ebben megtalálja a számításait.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nagyon jó film, nagyon sokat röhögtem rajta. Nincs világmegváltó gondolat, mert hogy egy apának legyen már ideje a fiára, nem hinném, hogy új lenne, viszont tele van pörgéssel ,sok poénnal na meg jó zenékkel .Még a színészek is „szimpatikusat „ alakítottak ,néhány mellékszereplő meg egyenesen szenzációs volt.

2016.01.27 Eszti

Elég gyenge lett ez a film.Semmi érdekeset nem láttam benne ami lekötötte volna a figyelmem csak úgy néztem de nagy időpocsékolás volt.Többet soha egyszer is sok volt.

2015.11.28 Elemer.K

Nem vagyok elragadtatva,olyan mint az összes többi dadás film.Mindig kitolnak a gyerekek a dadussal majd a film végére nagy haverok lesznek és egy csalás is.Ismerős már ez és nem is volt olyan vicces.

2015.12.10 Bius

Nem valami új ez a bébiszitter téma.Itt is először bénázik,a gyerekek se szeretik a bébiszitter majd a film végére mint ahogy számítani lehetett rá összebarátkoznak és még szerelem is szövődik.Unalmas történet.Túl sok poént se halottam a filmben.