Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Badár Sándor
Gáspár Tibor
Badár Sándor

Bizsu82   2019. 07. 09.

Nézhető, vicces, poénos film. A színészek nagyon eredetiek benne, jól alakítanak. Magyar filmek kedvelőinek nem lesz csalódás. Egyedi humorú és stílusú.

Jony Crash   2016. 10. 16.

Hát, kell egy hangulat ehhez a filmhez, az már egyszer biztos. Nem mindenkinek fog bejönni, mert van egy egyedi humora.

Henk   2016. 07. 19.

Nem jó film. Triviális párbeszédek, egysíkú karakterek. A hangulata talán az, ami meg tudja fogni az embert, de egy idő után szerintem attól is csömöre van.

Attila   2016. 02. 15.

Szörnyű volt. Tipikusan önmaga karikatúrája ez a film. De mintha a magyar filmipar nem is igazán lenne képes többre, ha a esetleg egy igazi komédiáról lenne szó. Nem vígjátékról beszélek, mert ez a film nem erre játszik. Komédia akar lenni, szóval egy kis drámával operálni.. De ez harmatgyenge.