Behálózva

Riz Ahmed
Kenneth Cranham
Ciarán Hinds
Rebecca Hall

Farroukh Erdogant (Denis Moschitto) robbantásos merénylet vádjával letartóztatják. A két állítólagos bűntársa titokzatos körülmények között meghal, akárcsak a védelem első ügyvédje. A brit főügyész kirendel a védelemnek két ügyvédet, Martin Rose (Eric Bana) és Claudia Simmons-Howe (Rebecca Hall)… Több

Rendező: John Crowley
Forgatókönyvíró: Steven Knight
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2014.01.30.

2019.10.09 indingo

A téma érdekes és izgalmas mégis egy kicsit bóbiskolósra sikeredett én egy kicsit elbágyadtam és valahogy sejteni lehetett, hogy a végén mindent eltussolnak és valakit likvidálnak.

2019.07.09 Bizsu82

Izgalmas, akciódús film, amiben van fordulat. Végig lekötött. Magával ragadó, érdeklődést fenntartó és izgalmas. Kategória kedvelőinek érdemes megnézni!

2015.05.01 Curacao86

Izgalmas, érdekfeszítő, bár lassan kibontakozó politikai thriller. De pont ezért jó, mert fokozatosan kapunk újabb morzsákat, amivel sikerül az izgalmat és érdeklősét fenntartani egészen a végéig. Érdekes, hogy végre nem a "jenkik" játsszák a főszere... Több

2015.02.11 S.Marika

Nagyon jó történet, szerintem a történetvezetés is rendben volt, izgalmas, fordulatos, végig fenntartotta a figyelmet. Ahogy elnéztem az angol titkosszolgálat működését, arra gondoltam, nálunk az ú.n. romagyilkosságokról is lehetne egy hasonló, vagy még durvább filmet forgatni.

2015.02.25 mokanszkit

A története jó, elég érdekes, de a film kivitelezése, és a szereplők alakítása elég gyenge. Közepes film, egyszer nézhető kategória számomra.

Abban a jelenetben, amelyben Martin egy arany dugós pezsgővel a kezében száll taxiba. A taxiból azonban már egy fekete dugós Don Perignonnal száll ki.Szerző: ps

A Temze partján játszódó jelenetben Martin Rose egy vágás után teljesen más öltözéket visel, mint előtte.Szerző: ps

A jegyzetek, amiket Martin mutat a vádlottnak, nem egyeznek meg azzal, amiket később Devlinnek is megmutat.Szerző: ps

Az utolsó jelenetben Claudia először kék farmert, majd egy vágás után már fekete leggingset visel.Szerző: ps