Behálózva (2013)

Closed Circuit

Behálózva

indingo   2019. 10. 09.

A téma érdekes és izgalmas mégis egy kicsit bóbiskolósra sikeredett én egy kicsit elbágyadtam és valahogy sejteni lehetett, hogy a végén mindent eltussolnak és valakit likvidálnak.

Bizsu82   2019. 07. 09.

Izgalmas, akciódús film, amiben van fordulat. Végig lekötött. Magával ragadó, érdeklődést fenntartó és izgalmas. Kategória kedvelőinek érdemes megnézni!

Curacao86   2015. 05. 01.

Izgalmas, érdekfeszítő, bár lassan kibontakozó politikai thriller. De pont ezért jó, mert fokozatosan kapunk újabb morzsákat, amivel sikerül az izgalmat és érdeklősét fenntartani egészen a végéig. Érdekes, hogy végre nem a "jenkik" játsszák a főszere... több»

S.Marika   2015. 02. 11.

Nagyon jó történet, szerintem a történetvezetés is rendben volt, izgalmas, fordulatos, végig fenntartotta a figyelmet. Ahogy elnéztem az angol titkosszolgálat működését, arra gondoltam, nálunk az ú.n. romagyilkosságokról is lehetne egy hasonló, vagy még durvább filmet forgatni.

mokanszkit   2015. 02. 25.

A története jó, elég érdekes, de a film kivitelezése, és a szereplők alakítása elég gyenge. Közepes film, egyszer nézhető kategória számomra.

kounicakhaha   2018. 11. 13.

Lassú, de viszonylag izgalmas brit film, nehezen meghatározható zsánerrel. A rendező jól érzékkel teremtette meg a nyomasztó hangulatot, és nagyon nem is igyekezett azt feloldani. Erről szól a film, egy kis "az igazság odaát van"-féle vakítás a jobbik fajtából.

ringololol   2018. 08. 19.

Nem lenne ez annyira rossz, csak kicsit lassú... vagy pont ettől európai film? Ezzel csak az a baj, hogy az ilyen nem köti le teljes mértékben a figyelmemet, és nyugodtan kimegyek egy sörért a hűtőig. Viszont a színészi teljesítményt nem érheti kritika.

Ciarán Hinds
Julia Stiles
Riz Ahmed
Kenneth Cranham
Ciarán Hinds
Rebecca Hall

Abban a jelenetben, amelyben Martin egy arany dugós pezsgővel a kezében száll taxiba. A taxiból azonban már egy fekete dugós Don Perignonnal száll ki.

(ps)

A Temze partján játszódó jelenetben Martin Rose egy vágás után teljesen más öltözéket visel, mint előtte.

(ps)

A jegyzetek, amiket Martin mutat a vádlottnak, nem egyeznek meg azzal, amiket később Devlinnek is megmutat.

(ps)

Az utolsó jelenetben Claudia először kék farmert, majd egy vágás után már fekete leggingset visel.