Alvilági játékok (2006)

Lucky Number Slevin

indingo   2017. 11. 02.

Itt aztán tényleg minden nagyágyút összeeresztettek. Willis, Freeman, Kingsley. Meglepően jó lett a története is, izgalmas sztori sok fordulattal és tartalommal.

Deku   2017. 08. 28.

Csodálatos film lett. A nézőjét szint azon nyomban elvarázsolja a történetével ami szerintem hihetetlenül stabil. Azt hiszem ezzel a filmmel mindenki csak jól járhat mert fantasztikus.

Mate   2015. 05. 01.

Jó színészek, érdekes történet, mégis besül. A párbeszédek erőltetettek, a film próbál Tarantino-s lenni, de túl amerikai ahhoz, hogy igazi fordulatokat vigyen bele. A sztori kiszámítható, a karakterek sablonosak és az egész az elégedetlenség érzésével tölt el.

a.edit63   2015. 05. 19.

Egyszer nézhetős, felejthető alkotás, mondjuk nem is igazán szeretem a maffia filmeket....Morgan Freeman és Ben Kingsley jó választás volt, valamennyit emeltek a színvonalon. Bruce Willis-t pedig jó volt újra látni, ahogy felvillan két fegyverrel a kezében, talán ez volt a legjobb jelenet! :D

amndl59   2017. 05. 16.

A film remek színészeket kapott egy igazán hangulatos és izgalmas történettel. Ami remekül működött szerintem. Ami külön tetszett, hogy teljesen lekötötte a figyelmemet a sztorija.

Stanley Tucci
Dorian Missick
Stanley Tucci
Josh Hartnett

A Ponyvaregényben is 4 óra 20 perc van akárcsak a film utolsó jelenetében.

(mamiéstöti2 )

Ausztráliában a filmet The Wrong Man címmel mutatták be.

(mamiéstöti2 )

A film stúdiófőnöke Ben Kingsley neve elé odaírta a film reklámozása során a Sir tisztségét, ami az angoloknál nem szokás.