Alvilági játékok

Stanley Tucci
Dorian Missick
Stanley Tucci
Josh Hartnett

Slevint egyik baj éri a másik után. Megcsalják, kirabolják, végül még a haverjával is összekeverik. A tévedés végzetesnek bizonyul. Mire Slevin észbe kap, Macska úr máris üldözőbe veszi, és gengszterek harcába csöppen. Ekkor a Főnök megbízza, hogy ölje meg az ellenséges bandafőnök, Rabbi… Több

Zene: J. Ralph
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2006.11.09.

2023.11.05 Ahoj poplacsek

8/10, jó a színészi felhozatal

Nagyon jó színészek játszanak a filmben, én most azért töltöttem le, mert azt hittem, hogy találtam egy filmet, amiben játszott Bruce Willis még azelőtt, hogy oly sajnálatos egészségügyi állapotba került. De jellemző a cselekményre, hogy nem emlékeztem, valahol az első húsz percben kezdett derengeni, hogy én ezt már láttam. Pedig a színészeken semmi nem múlt. Ilyen történetet már azért láttunk párat, a kényszeres szerencsejátékos adósságcsapdába kerül, aztán valakit összekevernek valakivel, és utána mindenki megcsihi-puhiz mindenkit, meg egy idő után pár percenként megölnek ezt-azt. Jövőre megint nem fogok rá emlékezni, úgyhogy ha romlik Willis állapota, akkor lehet, hogy a pályafutására emlékezve ismét le fogom tölteni, és majd ismét rájövök, hogy már láttam. Nem hagyott bennem különösebb nyomot ezúttal se.

2017.11.02 indingo

Itt aztán tényleg minden nagyágyút összeeresztettek. Willis, Freeman, Kingsley. Meglepően jó lett a története is, izgalmas sztori sok fordulattal és tartalommal.

Na, hölgyeim és uraim! Ez gyenge eresztés. Semmi izgalom, lassú, vontatott, és elfárad úgy középtájon. Lendülettelen tucatkrimi a rosszabbik fajtából. Hiába a jó színészi gárda, ha semmilyen maga a történet. Rossz rendezés, rossz film.

2017.08.28 Deku

Csodálatos film lett. A nézőjét szint azon nyomban elvarázsolja a történetével ami szerintem hihetetlenül stabil. Azt hiszem ezzel a filmmel mindenki csak jól járhat mert fantasztikus.

2021.02.11 Eastern79

Vegyes kritikákat kapott, pedig kifejezetten jó kis krimi lett.

A Ponyvaregényben is 4 óra 20 perc van, akárcsak a film utolsó jelenetében.Szerző: mamiéstöti2

Ausztráliában a filmet The Wrong Man címmel mutatták be.Szerző: mamiéstöti2

A film stúdiófőnöke, Ben Kingsley neve elé odaírta a film reklámozása során a Sir tisztségét, ami az angoloknál nem szokás. Szerző: mamiéstöti2

A film gyártási költsége 27M $ volt.Szerző: dulkap