Hideg nyomon (2007)

Gone Baby Gone

Hideg nyomon

petraszab   2020. 09. 04.

Morgan Freeman alakítása mellett nem lehet elmenni. Pazar volt. A történet izgalmasan indult és folyamatosan csepegtették az információkat és a legvégén jött a csattanó.

mamiéstöti2   2018. 12. 16.

Ben Affleck egyik legjobb alakítása szerintem. Végig hátborzongató belegondolni a film történetébe. Ajánlani tudom.

HETEDIK   2020. 05. 15.

Annó moziban láttam és teljesen letaglózott, egyúttal bizonyította, hogy Affleck jobb rendező mint színész. Szerencsétlen lánynak pedig mi lett volna a jobb, azt a végső jelenet tökéletesen megmutatja...

ZeroHero   2019. 10. 01.

Zsenialis alkotas a rendezokent zseni, szineszkent pocsek embertol. Na, kire gondolok? Igen, Ben Affleck. A film minden egyes megnezeskor masra vilagit ra, ugymint igazsag, elet, jo dontesek, torvenyek... Az elso perctol az utolsoig remek, izgalmas, jokor valt sebesseget es folyamatosan tudja novelni a feszultseget.

indingo   2020. 03. 29.

A szereposztása pazar, a történet már kevésbé. Nekem egyáltalán nem volt hihető, kicsit erőltetett, izzadságszagú. A rendőri ténykedés kicsit sok volt.

Deku   2017. 09. 24.

Ez a film olyan lett ami a pörgésével és a tempós történet vezetésével igazán eltudott bájolni. Azonnal elképeszti a nézőjét és szinte repül az idő. Nagyon megéri megnézni, ajánlom.

hsanya182   2015. 08. 19.

"Mindenki saját ablakán keresztül látja a világot!" Gyönyörű a film mondanivalója és bölcsessége. Rengeteg gondolatot ébreszt a törvényről, az igazságról, életről, szabadságról, a helyes döntésről és a felelősségről. Igaz az első egy óra "felvezető" ... több»

Irodalmi alapja Dennis Lehane (1965) Kenzie-Gennaro-sorozatának 4. kötete. Eredeti címe: "Gone Baby Gone (1998). Magyarul az Agave Könyvek kiadásában, 2011-ben jelent meg, Huszár András fordításában.

(Berto49)

A Rotten Tomatoes oldalán 94%-os értékelést kapott, 174 kritika alapján.

Világszerte 28 809 390 dolláros bevételt produkált, 19 millió dolláros költségvetésből jött létre.

Ben Affleck rendezői debütálása.