Behálózva

Closed Circuit

2019.10.09 indingo

A téma érdekes és izgalmas mégis egy kicsit bóbiskolósra sikeredett én egy kicsit elbágyadtam és valahogy sejteni lehetett, hogy a végén mindent eltussolnak és valakit likvidálnak.

2019.07.09 Bizsu82

Izgalmas, akciódús film, amiben van fordulat. Végig lekötött. Magával ragadó, érdeklődést fenntartó és izgalmas. Kategória kedvelőinek érdemes megnézni!

2015.05.01 Curacao86

Izgalmas, érdekfeszítő, bár lassan kibontakozó politikai thriller. De pont ezért jó, mert fokozatosan kapunk újabb morzsákat, amivel sikerül az izgalmat és érdeklősét fenntartani egészen a végéig. Érdekes, hogy végre nem a "jenkik" játsszák a főszere... Több

2015.02.11 S.Marika

Nagyon jó történet, szerintem a történetvezetés is rendben volt, izgalmas, fordulatos, végig fenntartotta a figyelmet. Ahogy elnéztem az angol titkosszolgálat működését, arra gondoltam, nálunk az ú.n. romagyilkosságokról is lehetne egy hasonló, vagy még durvább filmet forgatni.

2015.02.25 mokanszkit

A története jó, elég érdekes, de a film kivitelezése, és a szereplők alakítása elég gyenge. Közepes film, egyszer nézhető kategória számomra.

2016.05.27 spikeZ

Én jobban szeretem a brit (és egyébként az európai) filmeket, mint a sok hollywoodi tucatfilmet. Ez a film igazi drámát igyekszik bemutatni. John Crowley pedig mesteri érzékkel borzolja a kedélyeket. Semmi szükség laboratóriumi mutánsokra ahhoz, hogy... Több

2018.11.13 kounicakhaha

Lassú, de viszonylag izgalmas brit film, nehezen meghatározható zsánerrel. A rendező jól érzékkel teremtette meg a nyomasztó hangulatot, és nagyon nem is igyekezett azt feloldani. Erről szól a film, egy kis "az igazság odaát van"-féle vakítás a jobbik fajtából.

2018.08.19 ringololol

Nem lenne ez annyira rossz, csak kicsit lassú... vagy pont ettől európai film? Ezzel csak az a baj, hogy az ilyen nem köti le teljes mértékben a figyelmemet, és nyugodtan kimegyek egy sörért a hűtőig. Viszont a színészi teljesítményt nem érheti kritika.

2016.07.06 Scanian

Megnéztem a filmet, és fogalmam sincs, hogy melyik műfajba tartozik. Lehetnek a. a jogi és bírósági filmek érdekesek, de ez valahogy nem fogott meg. Hiányzik a tempó az egészből, és elég vérszegénynek is éreztem.