mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Iszonytató hangulatú thriller, melyet érdemes mindenkinek megnézni. Nem mondom, hogy egy adrenalinbomba, de végig feszültséget kelt és leköti az ember figyelmét.

gandalf01   2016. 07. 19.

Engem nem igazán tudott lekötni. Sötét hangulatú, vontatott thriller. Mindenképpen erős idegzetűeknek ajánlanám. És persze nagyon-nagyon türelmes embereknek. :)

Nemecsek   2015. 09. 25.

Nem tudtam eldönteni, hogy sajnáljam-e a főhősnőt, vagy nevessek egyszerűen. Agorafóbiában küzd, és akkor hirtelen egy gyilkosság miatt óriási lesz a felhajtás körülötte. Ez mintha egy abszurd humorral jól megpakolt vígjáték is lehetne. Persze semmi nevetséges nincs a filmen, mert egy önmagát igencsak komolyan vevő krimiről van szó, ami talán ettől is lesz egy picit megmosolyogtató. Nem igazán tudja jól tálalni azokat a részeket, amiknek egyszerűen nincs valóságalapja.

Jason Lee
Jason Lee