Sose bízz a szomszédodban!

Sose bízz a szomszédodban!

Columbus Circle

A történet egy Abigail nevű lányról szól, aki egyedül él. Nagyon egyedül. Már 12 éve nem hagyta el a lakását, amit dúsgazdag apjától örökölt és azóta így bújt el a sajtó és a kíváncsiskodók elől. Az évek alatt tulajdonképpen csak két emberrel tartotta a kapcsolatot, ám mindez megváltozik mikor egy detektív nyomozni kezd Abigail elhunyt szomszédjával kapcsolatban és a lánnyal is összetalálkozik. Azonban álmában sem gondolta volna hogy a fiatal pár, akik a szomszéd lakásba költöztek, ki akarják őt semmizni, egy bonyolult cselszövés segítségével, sőt, a cél érdekében a gyilkosságtól sem riadnak vissza.

Premier (HU): 2013.03.08.
Jason Lee
Jason Lee
Jason Antoon
Giovanni Ribisi
Kevin Pollak

2022.05.21 uniterra

A történet jól megkomponált, dicséret az írónak. A rendezői munka elmegy, a gyilkosságok inkább komédiába hajlanak. A végén a csavar tetszett, ez a lényeg. Egy kellemes esti szórakozás.

2017.05.05 mamiéstöti2

Iszonytató hangulatú thriller, melyet érdemes mindenkinek megnézni. Nem mondom, hogy egy adrenalinbomba, de végig feszültséget kelt és leköti az ember figyelmét.

2017.10.11 Nemecsek

Nem tudtam eldönteni, hogy sajnáljam-e a főhősnőt, vagy nevessek egyszerűen. Agorafóbiában küzd, és akkor hirtelen egy gyilkosság miatt óriási lesz a felhajtás körülötte. Ez mintha egy abszurd humorral jól megpakolt vígjáték is lehetne. Persze semmi ... Több

2016.07.19 gandalf01

Engem nem igazán tudott lekötni. Sötét hangulatú, vontatott thriller. Mindenképpen erős idegzetűeknek ajánlanám. És persze nagyon-nagyon türelmes embereknek. :)