
Vélemények (9)
Minden percét imádtam. Song Joong Ki rajongó vagyok... Imádom, amikor a rafinált, vicces, szexi oldala egy szerepben van. Néha sírtam a nevetéstől. Izgalmas is volt. Szerintem lenyűgöző volt a szereplők alakítása.
Nagyon jó volt. Ez volt életem első sorozata, aminek részei 1 óra és 25 perc hosszúk voltak, és az évadai 20 részből álltak. Ezen számok láttán eleinte nem is gondoltam volna, hogy ilyen izgalmas és lekötő lesz. Három nap alatt sikerült az egészet vé... Több
Jó, hogy valaki itt írta, hogy az első 4 részt kell csak túlélni. Az eleje tényleg unalmas. Na de utána egész jó lendületet vesz, a sorozat tempója felfele ívelő. Néhol suta, az igazságszolgáltatás, mint általában a mandulaszemű sorozatokban, elég ba... Több