Mi vagyunk a medvék

Björnstad

2024.02.01 cseszi007

Kis herceg bukása.

Traumás család, mélyen lappangó érzelmek, így kell visszatérni egy idillinek nem nevezhető kis városba. Hokiedző lánya és a kis herceg között egyből izzik a feszültség, ami később átcsap erőszakba. Kis város, mindenki mindenről tud mindent, nincs titok, de mégis könnyebb elfordulni, mint szembenézni a problémákkal. Tagadni, mást hibáztatni az áldozatot okolni, ez a világ bármelyik pontján történhetne. Epic pillanat: Medvével való találkozás. Folytatás: Nem. Végső csavar: 40%.

2020.11.03 jfruzsi97

Már az első 3 rész után ki merem jelenteni, hogy tetszik. Hangulatos film, és már pár csavar elő is jött, amire én pl. nem számítottam. De ha végig gondolja az ember, tipikus emberi viselkedés jelenik meg, izgalmasabbá téve a sorozatot.

2023.11.02 pacific22

Kell a CSALÁD, avagy kire számíthatsz igazán

A „13 okom volt” című sorozat után véletlenül találtam erre a minisorozatra. A rendezőnek 5 epizódban remekül sikerült érzékeltetni, hogy milyen világ is vesz körül minket. Ha megnézed ezt a filmet, megtalálod benne a saját karaktered. Eldöntheted, hogy hasonló esetben te mit tennél, kinek a pártjára állnál. Félek tőle, hogy sok hasonló eset valóban meg is történik napjainkban is. Családi tragédiák, amikből fel kellene tudnunk állni. Ez a film megmutatja, hogy azok vannak előnyben, akik egy szerető és őszinte család tagjai. Ezt üzeni ez a film.

2020.07.14 joonimrod

Vérbeli családi drám abból a fajtából, amiről nehéz eldönteni, hogy most öncélúan teszi-e ezt, vagy rá akar világítani, netán választ akar adni egy bizonyos kérdéskörre. Nálam ez még nem dőlt el, de várom a többi véleményt!

2020.10.19 Detto

Hideg, kemény és távolságtartü svéd drámai sorozat, amiben sok különböző ellentét feszült egymásnak. Pár rész után is beszippant, kíváncsi vagyok, hova fut ki!

2020.09.22 Nicolas

Már az elején olyan izgalmasan és gyanúsan feszült a légkör, hogy szinte felüdülést jelent, amikor megtörténik, aminek meg kell - aztán még mélyebbre ránt. Aki rossz passzban van, az inkább ne nézze meg, mert tényleg elég nagy súlya van.

A Nagy Fehér Főnök
Terápia