Fekete vitorlák

2022.01.09 Vilmos393432

Nem

Lóf*szt! Túl sok a b*zi!

2020.03.26 indingo

Én 5-6 rész után feladtam. A látványa és a hangulata izgalmas volt ideig-óráig, de a története nekem unalmas volt.

2017.08.21 Deku

Hatalmas sorozat lett, igazi vérbeli kalózos történet amiből semmi sem hiányzik. A karakterek nagyon erősen hozzák a formájukat és szerintem teljesen élethűen ábrázolták a kalózkort.

2017.04.10 HercegPeter

Kalózok, árulás, harc, fordulatok és cselszövés. Aki szereti ezeket a témákat, azoknak mindenképpen ajánlom. A történet elsőosztályú, bár helyenként talán kicsit túl lett bonyolítva. A karakterek között mindenki megtalálja a számára legszimpatikusabb... Több

2017.01.27 Orosz István

Na ezaz a sorozat, amit a sorozatok királyának koronáznák. Eszméletlenül jó a sztori, a látvány. Annyira kár hogy csak 4 évad lesz. :(

2020.03.26 Robinson76

A kalózok aranykora

Ebben a sorozatban minden benne van, ami egy kalózokról szóló sorozatban benne kell, hogy legyen. Politika, árulás, bosszú, ármánykodás... A széria Robert Louis Stevenson: A Kincses sziget című mesterművéből való nem kevés karaktert mozgat, nekik állít emléket és annak atmoszféráját próbálja visszahozni. Az alkotók jó érzékkel trafáltak bele, a történet sodrába, hogy kiszámíthatatlan, váratlan húzásokra képes, erős karaktereket mondhat magáénak. Külön kiemelném a fényképezést és a történetvezetést, ebben a furmányos és szövevényes kalózos kalandban.

2015.05.15 Syracuse

Alapvetően is szeretem ezt a kalózos témát, de ez az egyik legjobb feldolgozása. Szex, vér, dráma, tengeri és szárazföldi csaták egyaránt, minden, ami kell egy ilyen témájú filmhez/sorozathoz. Ráadásul a Treasure Island előzményeiről beszélünk, a fiktív szereplők mellett rengeteg, egykor valóban rettegett kalózzal.

2015.10.04 Sodanth

Realisztikus Kincses sziget

Az utóbbi évek egyik legjobb sorozata lett. Az ausztrál Starz csatorna már a Spartacus sorozattal is nagyszerűt alkotott, képesek voltak a 300 film látványvilágát és a HBO Róma sorozatának történelmi realizmusát egy sorozatba besűríteni remek karakte... Teljes kritika

2016.11.16 goat2000

Ez egy jó kalózos sorozat. A történelem, irodalom híres kalózai feltűnnek benne. Nagyon jól össze vannak állítva az epizódok. Nagyon jó a főcíme és maga a sorozat zenéje is.

2019.02.07 vyctoria79

A legjobb kosztümös - kalózos film amit valaha láttam. Nem olyan meseszerű mint a többség, nagyon realisztikus. Minden karakter emberi, elhisszük, hogy ilyen kalandok és személyek léteztek anno. Csak ajánlani tudom. A kalandfilmek szerelmesei imádni fogják.

2015.11.22 somi

2017.12.13 nagysar

Már az sokat elárul a sorozatról, ahogyan elkezdődik, mindig csodálkozva nézem a vízből előbújó csontvázakat és csak ezután kezdődik. Fordulatos, folyamatosan történik valami, nincsenek üres részek, amik csak ki akarják tölteni valahogy a műsoridőt. Lehet követni, iszonyat jók a szinkronhangok is.

2019.02.27 P

Nagyszerű sorozat. Imádom ezt a kort, a helyszínt, így számomra ez volt a tökéletes sorozat. Bár a vége lehetett volna sokkal ütősebb, mert a feszültség részről részre nőtt, de valahogy a vége kicsit lagymatag lett. Az első évadban kifejezetten tetsz... Több

2015.03.10 MutantNinjaPony

Néhol eléggé unalmas tud lenni és nem értek egyett minden színész választással, de ezek kivételével egy meglepően jó sorozatot kaptunk az alkotóktól!