Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Vélemények: Bodyguard (2011)

e-batta   2016. 11. 30.

Nagyon-nagyon vártam ezt a filmet, a Wanted és a Dabangg által teljesen megújult Salman Khantól, és kicsit paffá lettem, mikor végignéztem. Egy sótlan, visszafogott, szorosan összezárt szájú, merev tartású testőr, aki pillanatokra sem zökken ki testőri feladatából (Kareena Kapoor minden igyekezete ellenére sem, pedig nagyon odateszi magát... szegényem) tényleg nagy csalódás volt. Annyira tetszett nekem a Wanted hányaveti figurája, és a Dabangg nagyonrosszfiú-szerepe, hogy ettől az alakítástól kicsit kizökkentem magamból. Bocsika, de tényleg sokat vártam Salmantól, biztos én látom rosszul, de valahogy nálam ez a típusú szerepalakítása nem fekszik. A sztori meg nem ért meg ennyi időt, sokkal rövidebb is lehetett volna, egyáltalán nem volt csavaros a történet, inkább amolyan nyögvenyelős. Viszont a film zenei anyaga mindenért, de tényleg mindenért kárpótol.

PinkPetra   2015. 08. 16.

Hű az első filmje Kareena Kapoor-nak, amiben szimpatikusnak találtam. Egyszer meg lehet nézni, de nem lesz a kedvencem.