Tyoci   2019. 04. 13.

Nem hatott át az az igazán jó filmélmény, de mindenképpen volt pár dolog benne, ami tetszett. Például igazán helyes kis karakter a főszereplő, Loren bár nem igazán illik össze ezzel a humoros Nickkel. Nick egy elképesztő pasi, érintései lágyak. A fil... több»

vertigo   2016. 05. 10.

Nem volt egy eget rengető filmélmény, de nem látom okát, hogy leértékeljem, hiszen nem mondható rossz filmnek. Éppen csak egy kicsit középszerű. De jópofa és kellemes szórakozás tud lenni a pároddal.

Penge   2015. 02. 21.

Ez egy egészen kedves romantikus vígjáték, amiből nem hiányzik sem a jófajta humor, sem pedig a szenvedély. Szerintem a maga műfajában egészen nézhető, és Cain alakítása sokkal megragadhatóbb, mint a Superman-ben nyújtott. Dennis Richards karaktere pedig nagyon aranyos, szerethető figura.

Karen Cliche