
Vélemények (6)
Sokat akar a szarka... Nem gondoltam, hogy igaza van a kritikáknak, de ez a film sajnos tényleg rossz. Az akciójelenetek szépek, az operatőri munka is erős. De mindkettőre igaz, hogy fárasztó, túl sok, idegesítő. A sztori egy katyvasz, a CGI miatt ol... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem csak azért fárasztó végignézni, mert ultra erőszakos, hanem azért is, mert az állandóan pörgő-forgó kamera egy idő után kimondottan idegesítő. Egyes jeleneteknél szinte a nézhetetlenség határát súrolja az állandó képremegés. Azt azonban el kell ... Több
Szoktam panaszkodni a játékidőhöz viszonyítottan kevés akciójelenetre hasonló kaliberű filmeknél, na itt sikerült még túlzásba is esni, bár ezzel nem is lenne annyi baj, mint magával a megvalósítással. Mert több, mint két órán át bámulni ezt a trágya... Több
Tetszik, ahogy a koreai alkotók mostanában új ösvényeket vágnak a filmművészet végtelennek tetsző dzsungelébe, de úgy tűnik, hogy ezzel a filmmel zsákutcába futottak.