Chi sei?

Jessica (Juliet Mills) megtudja, hogy terhes, de hamarosan azt is megtudja, hogy valami baj lehet a babával, ugyanis rendkívül gyorsan fejlődik a magzata. Jessica és a férje, Robert (Gabriele Lavia) úgy döntenek, hogy nem tartják meg a babát, és az abortusz mellett döntenek, csakhogy a… Több

Ország: Olaszország
Premier: 1974.11.21.

2023.08.02 Kóborló

Már megint az Olaszok és az ő koppintásaik

Nem oly rég belefutottam egy karton videokazettába egy amolyan bolhapiacfélén, és bár már nem vagyok videokazettagyűjtő, de mivel jó pár számomra teljesen ismeretlen filmcímet láttam a dobozban (és pofátlanul kevésbe került mindez), így hát nosztalgi... Teljes kritika

A filmet idehaza a Mokép adta ki videokazettán, A sátán anyja címen.Szerző: Kóborló

A filmet Chi Sei? (ez magyarra fordítva annyit jelent, hogy Ki vagy Te?) címen mutatták be Olaszországban, viszont végül a Beyond the Door címen vált ismerté.Szerző: Kóborló

A legtöbb kritikus elmarasztalta a filmet, ugyanis csak egy 1973-as, Az ördögűző koppintást láttak benne, viszont hiába a negatív kritikák, a film elképesztően sikeres lett anyagilag, ugyanis közel 350.000 dollárból forgatták le, és közel 15 millió dolláros jegybevételt hozott végül össze.Szerző: Kóborló

Míg a film külső helyszínes felvételeit San Franciscóban vették fel, addig a film összes belső helyszínes felvételeit, Rómában rögzítették.Szerző: Kóborló

A film rendezője, Ovidio G. Assonitis az Oliver Hellman álnevet használta a film rendezéséhez, de miután látta, hogy milyen sikeres a film, mégis felvállalta az eredeti nevét a rendezéshez, és mindenhonnan eltüntette az álnevét. Szerző: Kóborló