Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A rettegés háza

(The Amityville Horror)

a-arnold  2017. 05. 10.

Ezek az igazi horror filmek.... Nem az a sok gagyi, ami manapság kikerül...70-es, 80-as években gyártottak ilyen zseniális filmeket, mint ez is...TOP10 Horror filmek között biztosan ott van...Már a film zenéjétől is libabőrös leszek :) Horror rajongóknak kötelező darab! :)

ja  2016. 07. 26.

Ez az egyik kedvenc horrorfilmem, szerintem zseniális a maga nemében! Úgy teljes és tökéletes, ahogy van.

VérAlex  2016. 04. 08.

Klasszikus történetre és elemekre épülő horror, de ezzel semmi bajom nem volt, mert ez egy mesteri munka. A kivitelezése remek, igazán jó volt!

Samuel Z. Arkoff producer a film alapjául szolgáló könyv megfilmesítési jogait már a megjelenésekor megvásárolta. A stúdió már a forgatás idején elkezdett színes történeteket gyártani, arról milyen rejtélyes események történtek. Ezzel próbálták felébreszteni a nézőkben azt az érzést, hogy az átok a filmkészítőket is utolérte.

A 2. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1979-ben.