A rettegés háza

The Amityville Horror

2024.04.28 Krisz

A mítosz elég jó. Ehhez képest ez egy nagyon gyenge és unalmas film. Ami elég rosszul öregedett.

2020.10.13 Kóborló

Egy kegyetlen múltú ház

Sok filmet inspiráltak igaz történetek, de a legtöbb esetben ezeket alaposan felhígítják a készítők, hisz nem dokumentumfilmet akarnak a történetekből készíteni, hanem filmet, ami elsősorban a nézők szórakoztatására irányul. Nos, a The Amityville Hor... Teljes kritika

Nagyon ütős mozi a mai napig.Fantasztikus snittek,beállítások,hangok,és a zene is csodálatos.Jól eltalált történet,kifejezetten jól megvalósítva.Kötelező darab!

2017.05.10 a-arnold

Ezek az igazi horror filmek.... Nem az a sok gagyi, ami manapság kikerül...70-es, 80-as években gyártottak ilyen zseniális filmeket, mint ez is...TOP10 Horror filmek között biztosan ott van...Már a film zenéjétől is libabőrös leszek :) Horror rajongóknak kötelező darab! :)

2016.04.08 VérAlex

Klasszikus történetre és elemekre épülő horror, de ezzel semmi bajom nem volt, mert ez egy mesteri munka. A kivitelezése remek, igazán jó volt!

2016.07.26 jaszon

Ez az egyik kedvenc horrorfilmem, szerintem zseniális a maga nemében! Úgy teljes és tökéletes, ahogy van.

2023.08.23 Gyorvik

Az elátkozott, rovott múltú házak zsánerfilmet alkotnak már az amerikai filmes kultúrtörténetben. Mindez azonban roppant érdekes, ha jobban belegondol a néző. A vallási hiedelmekből kiindulva – ugyanis jól elfogadható integráns magyarázata a filmben ... Több

2020.05.29 Antalné Anett

JÓ FILM!