A rettegés háza (2005)

The Amityville Horror

Queenakasha   2018. 04. 08.

Ez egy kedvenc régről. Imádom ezt a történetet és Reynolds nagyon jól játszik. Már önmagában rémisztő, hogy a házban a legerősebb ember elkezd furcsán és erőszakosan viselkedni. Teljesen bele tudtam élni magam.

sabnock666   2018. 08. 23.

Ryan Reynolds jól tette a dolgát, és a gyerekszereplő is el tudta hitetni velem, hogy ebben a házban bármi megtörténhet. Izgalmas, paráztatós horror, és a zene is dob rajta...végig érezzük, hogy nagyon nincs rendben valami. Nekem bejött, magával ragadott, és izgultam rajta. Kellemes kis film, ajánlott kategória.

Timcsi   2019. 03. 05.

Tényleg eléggé félelmetes történet este nem a legjobb ezt nézni lefekvés előtt. Nekem napokig rossz érzésem volt a film után.

SzFa   2017. 09. 17.

Igazán jó film, valós történet alapján zajlik. Kicsit paráztatós. A jelentetek egy része klisé, mint pl. a kislány beszél valakivel, de ennek ellenére élvezhető alkotás.

mimi   2015. 04. 27.

Steve Jablonsky zenéje passzol a filmhez, sötét komor dallamokat hallhatunk.Viszont önmagában nem valami élvezetes muzsika ez.Félelmetes, komor atmoszférával rendelkező kísértetházas horror ez, megéri megnézni.

Ryan Reynolds

A film forgatása közben több stáb tag érdekes módon minden nap felébredt hajnali 3 óra 15 perckor mint Ryan Reynolds karaktere a filmben.

(Timo93)

A kritikusoknak a filmből nem tartottak elővetítést.

A film 19 millió dollárból készült el, és 108 milliót hozott vissza.