A rettegés háza

The Amityville Horror

2023.06.27 JRD

1979-ben hódító útjára indult Amityville története, mely még ma is sok kérdést vet fel az emberekben. A rettegés háza ennek a filmnek az újrázása. Természetesen a múlt századi film technikájában elmarad a mostanitól, de parában – így vagy úgy, de – m... Több

Ryan Reynolds jól tette a dolgát, és a gyerekszereplő is el tudta hitetni velem, hogy ebben a házban bármi megtörténhet. Izgalmas, paráztatós horror, és a zene is dob rajta...végig érezzük, hogy nagyon nincs rendben valami. Nekem bejött, magával ragadott, és izgultam rajta. Kellemes kis film, ajánlott kategória.

2020.08.23 dailyfilmsan

Oké hogy igaz történet inspirálta a filmet, de túlságosan is belemagyarázzák a tragédiába a kísértet járta ház történetét. Erőltetett, viszont Ryan Reynolds meglepően jót alakított benne. Nem rossz mert ennél azért vannak 100x rosszabbak de nem is egy velős film. Nem is ijesztett meg.

2021.10.12 Vesco

Talán az évek eltelte, talán az, hogy túl vagyunk négy Insidious és három Conjuring számtalan ilyen típusú filmen, most megnézve ez a film nem tudott semmilyen hidegrázós vagy akár megugrós hatást kiváltani belőlem. Végig próbálja fenntartani az érde... Több

2018.04.08 Queenakasha

Ez egy kedvenc régről. Imádom ezt a történetet és Reynolds nagyon jól játszik. Már önmagában rémisztő, hogy a házban a legerősebb ember elkezd furcsán és erőszakosan viselkedni. Teljesen bele tudtam élni magam.

2020.06.02 drg0602

Szuper jó kis film, rég láttam, a napokban megint megnéztem és nagyon tetszett. Helyenként elég rémisztő. 10/8

2019.03.05 Timcsi

Tényleg eléggé félelmetes történet este nem a legjobb ezt nézni lefekvés előtt. Nekem napokig rossz érzésem volt a film után.

2017.09.17 SzFa

Igazán jó film, valós történet alapján zajlik. Kicsit paráztatós. A jelentetek egy része klisé, mint pl. a kislány beszél valakivel, de ennek ellenére élvezhető alkotás.

2015.04.27 mimi

Steve Jablonsky zenéje passzol a filmhez, sötét komor dallamokat hallhatunk.Viszont önmagában nem valami élvezetes muzsika ez.Félelmetes, komor atmoszférával rendelkező kísértetházas horror ez, megéri megnézni.

2015.05.05 tamas84

Jó kis film. Általában nem szeretem a horrorokat, de Ryan Reynolds szerintem tök jól játszik és a filmet is egész jól összerakták. Szerintem még nem annyira horrorrajongók is élvezni tudják, sokszor inkább thriller szerű és nem annyira horroros.

2016.04.11 Panda

Tipikus a cselekmény és a jelenetek is tipikus horrorfilmbeliek, de mágis nagyon megfogó és végig feszültséget fenntartó a film. Kihozták belőle amit lehetett.

2023.03.05 stomachh

Minden tekintetben közepes alkotás. Megnéztem, az idő eltelt, de nagy élményt nem szerzett.

2018.02.19 a-arnold

Frankó film, legalább ilyen egy minőségi horrorfilm. Az Amityville filmek alapból mind jók szerintem. Ez a kísértetház + család + jó filmzene/effektek +szellemek/démonok, ezek jó kombinációk. Végig tartja a feszültséget, nyugodtan nézze minden horrorrajongó, nem fogja megbánni!

2018.09.07 Timo93

A legjobban sikerült Amityville film. Tökéletesen vissza adja a legendáját a háznak. Ryan Reynolds nagyon meggyőző, hihető alakítást nyújt a többi szereplővel együtt de attól még ő viszi a prímet. Maga film nyomasztó és eseménydús, igazi borzongató h... Több