A rettegés háza (2005)

The Amityville Horror

Vélemények: A rettegés háza (2005)

dailyfilmsan   2020. 08. 23.

Oké hogy igaz történet inspirálta a filmet, de túlságosan is belemagyarázzák a tragédiába a kísértet járta ház történetét. Erőltetett, viszont Ryan Reynolds meglepően jót alakított benne. Nem rossz mert ennél azért vannak 100x rosszabbak de nem is egy velős film. Nem is ijesztett meg.

Queenakasha   2018. 04. 08.

Ez egy kedvenc régről. Imádom ezt a történetet és Reynolds nagyon jól játszik. Már önmagában rémisztő, hogy a házban a legerősebb ember elkezd furcsán és erőszakosan viselkedni. Teljesen bele tudtam élni magam.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 23.

Ryan Reynolds jól tette a dolgát, és a gyerekszereplő is el tudta hitetni velem, hogy ebben a házban bármi megtörténhet. Izgalmas, paráztatós horror, és a zene is dob rajta...végig érezzük, hogy nagyon nincs rendben valami. Nekem bejött, magával ragadott, és izgultam rajta. Kellemes kis film, ajánlott kategória.

Timcsi   2019. 03. 05.

Tényleg eléggé félelmetes történet este nem a legjobb ezt nézni lefekvés előtt. Nekem napokig rossz érzésem volt a film után.

SzFa   2017. 09. 17.

Igazán jó film, valós történet alapján zajlik. Kicsit paráztatós. A jelentetek egy része klisé, mint pl. a kislány beszél valakivel, de ennek ellenére élvezhető alkotás.

drg0602   2020. 06. 02.

Szuper jó kis film, rég láttam, a napokban megint megnéztem és nagyon tetszett. Helyenként elég rémisztő. 10/8

mimi   2015. 04. 27.

Steve Jablonsky zenéje passzol a filmhez, sötét komor dallamokat hallhatunk.Viszont önmagában nem valami élvezetes muzsika ez.Félelmetes, komor atmoszférával rendelkező kísértetházas horror ez, megéri megnézni.

Panda   2016. 04. 11.

Tipikus a cselekmény és a jelenetek is tipikus horrorfilmbeliek, de mágis nagyon megfogó és végig feszültséget fenntartó a film. Kihozták belőle amit lehetett.

a-arnold   2018. 02. 19.

Frankó film, legalább ilyen egy minőségi horrorfilm. Az Amityville filmek alapból mind jók szerintem. Ez a kísértetház + család + jó filmzene/effektek +szellemek/démonok, ezek jó kombinációk. Végig tartja a feszültséget, nyugodtan nézze minden horrorrajongó, nem fogja megbánni!

Timo93   2018. 09. 07.

A legjobban sikerült Amityville film. Tökéletesen vissza adja a legendáját a háznak. Ryan Reynolds nagyon meggyőző, hihető alakítást nyújt a többi szereplővel együtt de attól még ő viszi a prímet. Maga film nyomasztó és eseménydús, igazi borzongató h... több»

Tamás T\'Boy Pomaházi   2018. 12. 25.

Elcsépelt sztori, de jó sztori, ebben a filmben is jól megalkotva, felvázolva. Kellemesen hátborzongató, eltalált látványvilággal és jól elhelyezett jumpscare-ekkel.

tamas84   2015. 05. 05.

Jó kis film. Általában nem szeretem a horrorokat, de Ryan Reynolds szerintem tök jól játszik és a filmet is egész jól összerakták. Szerintem még nem annyira horrorrajongók is élvezni tudják, sokszor inkább thriller szerű és nem annyira horroros.

Antalné Anett   2020. 07. 20.

Jó film!

stif   2016. 03. 18.

Nem volt egy rossz feldolgozás, bár a valódi történésektől sok ponton eltértek. Szerintem kicsit gáz, hogy ez egy ténylegesen megtörtént eset valódi emberekkel, és így természetfeletti eseményként bemutatni az egészet... nem is tudom. Azért ez mégis ... több»