Hamupipőke

Cinderella

2019.03.09 Vágottszemű Nézhetetlen

Szörnyű volt az eredetihez képest. Ezt a filmet nagyon elrontották, nem értem, hogy tudták ezt kiadni ilyen formában. Ne nézzétek meg ezt a szörnyűséget.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Egy az egyben a mese megfilmesítése, semmi újítás vagy csavar, épp ezért számomra eléggé unalmas volt. Úgy vártam volna valami XXI. századit, de nem jött.

2016.10.01 Evcsi95

Mostanában eléggé elterjedt a mesék élőszereplős újraforgatása. Egész jóra sikerült, de hát ugye semmi újat nem tudott mutatni.

2015.04.26 Zsofi821

A szabadon szárnyaló fantáziavilágba kalauzoló történet gyermek és.felnőtt számára épp.oly élvezhető, romantikus, igazán elragadó történet a klasszikus mese alapján

2015.05.23 Brigusz724

Szép kis film lett, látványos. A tartalmát nem kell elmesélni szerintem senkinek. És nagyon megmaradt nekem Hamupipőke mantrája: Légy bátor és kedves!

2015.10.02 AE1205SB

Elbűvölő film, szerintem az egyik legjobb feldolgozás, amit valaha láttam. Gyönyörű a képi világa, a kosztümök, a szereplők alakítása is kiváló. ÖTÖS, más nem is lehet!

2016.02.09 norbi0102

2018.06.22 Plisetsky

Gondolná az ember: Hamupipőke? Mi újat tud hozni? Mostoha, tündérkeresztanya, üvegcipő, happy end. Én is így gondoltam ám mivel oly kedves volt számomra ez a mese, adtam neki egy esélyt és nem is bántam meg. A színészek csodálatosat alakítottak és a történet noha ugyan az volt, egy teljesen más formába volt öntve :)

2015.06.30 Prücsök

Nagyon szép, bájos, elbűvölő alkotás! Elég hűen követi az eredeti történetet. Gyönyörű a látványvilága, a színészek alakítása is nagyszerű! Kiváló film lett!

2015.06.19 kovi23

Nem vártam túl sokat, de elvarázsolt, rabul ejtett, ez a csodálatosan elkészített, tökéletes Hamupipőke film. A szereplők egytől egyig teljes mértékben illettek a karakterekhez, gyönyörűek voltak a ruhák és a helyszínek. Mindenkinek ajánlom, főleg persze a családosoknak!

2015.04.24 adibandii

Lilly James szerintem nagyon jol eljátszotta hamupipőke szerepét,ami gyerekkorom egyik kedvenc meséje.Imádom azt a ruhát és cipőt amit a bálon visel,szerintem látványosságban nagyon ot van

2016.05.21 Gecko

Kedves kis történet Hamupipőkéről film formájában. A mesfilmet alapul véve sok újat nem mutatott de amit igen azt legalább jól. Aki szereti a Disney hercegnős meséket az a filmes feldolgozásnban sem fog csalódni .

2019.06.18 Zsolti01

A hamupipőkék élőszereplős változatai nem nagyon sikerülnek jól, ez meg is látszik a kritikusok és a nézők véleményén is. Nekem sem nyerte el a tetszésemet.

2016.05.13 deneslau

Féltem hogy ezzel a film feldolgozással eltűnik majd az a gyerekes báj és mesés milliő, amit szeretünk a Hamupipőkében, de ezuttal nem kell csalódnunk, mert mindez megmarad, Lily James-nél és Kate Blanchett-nél jobb színésznőket nem is választhattak volna.