grigoriy1rem   2020. 03. 31.

Fuh, nekem nagyon kellett már egy ilyen vígjáték. Teljesen kikapcsolt, nagyon igényes és persze kedves is. Imádtam úgy, ahogy van. Ed Helms főszereplésével persze nem is volt kétséges, hogy nekem ez a film nagyon be fog jönni.

JamesBont   2020. 03. 30.

Valószínűleg nem tartozom a célközönséghez, mert sehogy sem tudom hová rakni ezt a filmet. Alapvetően nincs problémám az alpári humorral, de azért nem árt, ha a forgatókönyvíró helyén tudja kezelni a dolgokat. Értem, hogy idegesítő "hülyegyereket" akart főszereplőnek, de Shane McCarthy egy kicsit túlzásba vitte, a cselekmény szinte elveszik a mocskos beszólások mellett.

ruman666   2020. 03. 27.

Alapvetően jópofa, de mit mondhatnék, valahol nagyon megúszós az egész. A sztori szépen hömpölyög, de a végére valahogy nem aradt belőle semmi bennem. Sajnos ez van.

Pumpu   2020. 03. 24.

Kíváncsian várom, érkezik-e pozitív értékelés és hozzászólás a filmhez, mert az első szó, ami eszembe jutott róla, az undorító volt. Remélem, hogy ez csak egy érthetetlen botlás a Netflixtől, és a jövőben nem örvendeztet meg hasonló szörnyűségekkel.

Taraji P. Henson
RonReaco Lee