hsanya182   2016. 05. 05.

Tanulságos film a szexuális zaklatásokról. Egy médián keresztül felkapott világ, ami leköti az emberek figyelmét...Egyszer mindenképp jó.

HercegPeter   2016. 12. 05.

Ez egy komoly politikai dráma, amely után mindenki döntse el, hogy kinek hisz. Bár a film inkább a nő igazát hangsúlyozza. A film csupa olyan témát boncolgat, amely főleg akkoriban nagy felháborodást keltett. Rasszizmus, nők jogai, szexuális zaklatás. Ma már többször találkozunk ezekkel a témákkal vígjátékokban, mint komoly filmekben. Magáról a megvalósításról annyit, hogy a szinkronhangokat szerintem nagyon jól eltalálták, de volt néhány vágási hiba.

irodalmialkotas   2016. 05. 03.

Nézd meg és megtudod mi a jó! Tanulj belőle! Sokat mondó film!

Face   2016. 06. 22.

Nagyon korrektül összerakott film egy komoly történelmi pillanatról. Bátran ajánlom!