Igazság - A CBS-botrány

paval   2016. 07. 23.

Nagyon tanulságos film, amely komolyságához illő stílusban adja elő a történetet, ami egyrészt egy oknyomozó riporterről, másrészt Bush elnökről szól. Nem hibátlan film, néhol sajnos kissé nyúlós, unalmas, de én szerettem.

Bernie   2015. 09. 13.

Érezni, hogy nem csak egy tucatfilm, hanem igazi történet, amit meg kell ismernie a szélesebb közönségnek is. Éppen ezért kézenfekvő volt megfilmesíteni a sztorit. A végeredmény nem rossz, de véleményem szerint ettől jobbat is ki lehet hozni egy ilyen ütős sztoriból.

Elisabeth Moss
Elisabeth Moss
Rachael Blake
Bruce Greenwood
Stacy Keach
Robert Redford

Cate Blanchett, Robert Redford és Dennis Quaid neve fémjelzi azt a politikai drámát, amelyet tavaly mutattak be az Egyesült Államokban, és ami hozzánk még mindig nem jutott el. Pedig a Truth-t az Oscar-díjas Spotlight – Egy nyomozás részleteinek tévés megfelelőjeként pozicionálták, túlzott érintettsége folytán azonban mégsem lett mérföldkő. több»

James Vanderbilt rendezői debütálása.

A filmet Ausztráliában forgatták Cate Blanchett kérésére, mert a színésznő szeretett volna közel lenni a családjához a forgatás alatt.