A végsőkig (2016)

All the Way

HercegPeter   2017. 09. 29.

Bryan Cranston itt nekem egy az egyben Robert De Niro. Legalábbis külsőre mindenképp, de az alakítása is elsőosztályú, ehhez ráadásul még hozzájött Revicky magyar hangja is. A kiválasztott színészek nagyon hasonlítottak az általuk játszott emberekre,... több»

stomachh   2016. 09. 13.

Johnson is megerdemelt mar egy filmet. Egy igen jo film lett, bemutatja a Kennedy utan maradt urt potolni probalo Johnsont, aki oriasi kuzdelmet folytat sajat parttarsaival az egyenlosegert vivott harcaban. Bryan Cranston ismet remekel.

cosmik   2016. 07. 28.

Kifejezetten jól megszerkesztett és érdekesen bemutatott életrajzi film volt. Nekem nagyon tetszett.

Toncsi   2016. 03. 09.

Érdekes életrajzi film volt, nekem nagyon tetszett. Kicsit más szemmel nézem most az amerikai történelem ezen időszakát; Johnson nem egy boldog és felhőtlen korszakban lehetett elnök.

Melissa Leo
Ashley Resh
Bryan Cranston

A filmben King a Nobel-díj átvétele alkalmából tartott beszédére a választások előtt, november harmadikán kerül sor, holott valójában december tizedikén történt.

(ps)

Jay Roach negyedszer rendez olyan filmet, ami a választásokkal kapcsolatos kényes politikai témát dolgoz fel. Korábbi hasonló filmjei az Újraszámlálás, a Versenyben az elnökségért és a Képtelen kampány.

(ps)

Ez Bryan Cranston és Jay Roach második közös filmje. Korábban együtt láthattuk őket a Trumbo című filmben.