Versenyben az elnökségért

paval   2016. 08. 02.

Egészen mellbe vágott a film, habár próbál egy kissé könnyed és emészthető maradni, igencsak van min rágódni a mélyebb tartalmi értelmezésében. Szerintem nagyon is rendben van ez így, mert egészen széles nézőközönséget tud lefedni. Abszolút szórakoztató, ugyanakkor nagyon is releváns kérdéseket feszeget aktuálpolitikai szempontból. Ritka az ilyen progresszív gondolkodásmód a filmekben, szóval már csak ezért is érdemes megnézni.

Tom   2016. 05. 15.

Restellem, de ami azt illeti, szerintem egy kissé unalmas. Mintha szándékosan el lennének nyújtva az egyes jelenetek, nagyon kitartott párbeszédekkel, amik nekem valahogy nem mindig tűntek valami tartalmasnak. Nem mondom, hogy blöff, de egy szűkebb játékidővel egészen pörgős is lehetett volna a film.

Woody Harrelson
Woody Harrelson