Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

12 év rabszolgaság

(12 Years a Slave)

hsanya182  2015. 05. 05.

Nekem az egyszernézős kategória, kicsit vontatott, néha az az érzésem volt, hogy sok perc telik el érték nélkül, lehetne rövidebb a film pl...
De jólsikerült drámai alkotás, szívszorító történet a kitartásról, a küzdelemről és a reményről. Nagyon jól érzékelteti a rabszolgatartás mindkét oldalát.

ellcrys89  2016. 02. 04.

Ilyen rossz filmet nem mostanában láttam. Kegyetlenül untatott. Persze mindenki maga döntse el hogy mi tetszik neki de szerintem ezt úgy szúrták el ahogy van. Az első 20 perc még úgy ahogy el is ment de aztán…

ZsozS  2015. 11. 30.

Szerintem nagyobb volt a szele ennek a filmnek. Nagy csalódás. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle.
Unatkoztam, sőt, ha jól emlékszem el is aludtam a végén.! :(

irongozu  2015. 11. 21.

Nagyon sokat vártam a filmtől és nagyon keveset kaptam. Szerintem erősen túlértékelték. Korhű és a színészek is jók, de a rendezés gyenge. Vontatott dráma. Az nézze meg, akinek sok ideje van.

xhalapex  2015. 06. 24.

Az év legjobbja Oscar díjat szerintem nem érdemli, meg kizárólag a téma miatt kapott kiemelt figyelmet. Nem rossz film ,de semmi extra, korrektül elbeszéli, Amerika történetének egy sötét részét.

Michael Fassbender
Chiwetel Ejiofor
Lupita Nyong'o
Alfre Woodard
Corn and Soda: 12 év rabszolgaság
Mindent összevetve a 12 év rabszolgaság egy meglehetősen kemény témájú, remekül kivitelezett alkotás.

Michael Fassbender sokkot kapott a túlzottan erőszakos jelenetek leforgatása után.

A BBC listája szerint a 99. a filmtörténet 100 legjobb alkotásának sorában.

12 év rabszolgaság Egy megható döbbenetes történet.Nagyon szeretem az életrajzi filmeket.Eszméletlen,hogy egy ember ennyi szenvedést kibír és mégis megmarad önmaga.5-ös számomra.Néha nagyon átéltem olyan jók voltak a szereplők.

(Balogh Péterné)