Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Queenakasha   2018. 03. 17.

A színészi játék, ahogy várható nagyon jó volt. A történet érdekes és kedves, bár nyilván a lázadás inkább bosszantó.szívesen néztem volna még egy darabig.

Vuk   2017. 09. 19.

Dench egészen magával ragadó alakítást mutatott, de az Abdult alakító Fazalból nekem valami hiányzott, nem érzem, hogy sikerült volna élettel megtölteni a karaktert. A film mindenesetre tetszett, ezt nem fogom elvitatni tőle, de az is igaz, hogy nagyobb élményre számítottam.

adam   2017. 09. 17.

Egyet kell értenem, ez a film egy üres szépség, amit elfelejtettek kellő tartalommal feltölteni. Judi Dench mindenesetre tökéletes, úgyhogy ő önmagában elegendő indok arra, hogy megvedd a mozijegyet. Összességében tetszett, de nem sokáig marad majd meg az emlékezetemben.

FunBoi   2017. 09. 15.

Kellemes élmény volt, szívhezszóló film remek alakításokkal és bájos humorral, és a mondanivaló is átjött. Judi Dench nagy kedvencem, kevesebbre nem is számítottam.

Stiff   2017. 09. 12.

Szép, szép, de nekem kicsit üres ez a film. Tipikusan Oscar-alapanyag, de végül csak egy átlagos mozi lett átlagon felüli színészi teljesítményekkel és közepes rendezéssel.

Adeel Akhtar
Eddie Izzard

Minden hibája ellenére csak ajánlani tudom a filmet mindazoknak, akik egy könnyed szórakozásban szeretnének részt venni, miközben betekintést nyerhetnek egy fontos barátság mindennapjaiba, amely elsőként próbálta meg közelebb hozni a keletet a nyugathoz. 65/100 több»

Olyan ez a film, mint egy zenedoboz. Jó érzés elmerengeni a halk, csilingelő zenére forgó ártalmatlan és egyszerű szórakozást kínáló balerinán, ha pedig lejár, egy kicsit elszomorodunk. 70/100 több»

A műfajt nem kifejezetten kedvelőknek is ajánlott beülni rá, hiszen Dench alakítását látni kell, a mű mondanivalója pedig mindannyiunk számára fontos, megfontolandó üzenet. 8/10 több»

John Madden, aki a Botrány a birodalom című filmben rendezte Judi Dench-et, írt egy levelet a színésznőnek, amelyben gratulál ahhoz, hogy újra Viktória szerepébe bújik.

(ArpiHajdu és Réci )

Beeban Kidron, a film producere efy újságcikkben olvasott a regényről és rögtön felkeltette az érdeklődését.

(ArpiHajdu és Réci )

Shrabani Basu írónő 2001-ben a curry történetéhez gyűjtött anyagot, ezért ellátogatott Viktória Wright-szigeti rezidenciájára. Itt fedezett fel több mellszobrot, amelyek egy indiai férfit ábrázoltak. Érdekelte, hogy ki a ez a férfi, így elkezdett kutatni utána. Így született meg a film alapjául szolgáló regény.