Csak egyszer élsz

Zindagi Na Milegi Dobara

2017.02.02 tilino

Nagyon szép jelenetekkel tarkított, könnyed romantikus családi film. Kikapcsolnak a jelenetek és a magávalragadó képek, tájak, és maga a hangulat, a környezet sokszínűsége. A belső hangok kinyilatkoztatása is a film humoros keretekbe építve.

2016.10.02 e-batta

Már rongyosra néztem (ahogy Hrithik filmjeinek jó részét is), és egyszerűen nem bírok leakadni róla. Ha nem tudnám, hogy bollywoodi, simán elmenne bármilyen nyugati (amerikai, nyugat-európai) filmnek, mert teljesen elhagyták a szokásos bollywoodi kli... Több

2015.10.08 PinkPetra

Ódákat zengtek róla, ezért csak megnéztem, hiába nem csípem Katrinát. Meglepően jó alkotásra sikeredett, különösebben nem tudnék belekötni semmibe :)

2015.07.11 moony5972

Talán meg merem kockáztatni, hogy tökéletes lett. Hát ez a film... eszméletlen ütős. Egy igazi kuriózum! De persze nem is vártam kevesebbet tőle. Ajánlom!

2015.06.30 Prücsök

Kaland, izgalom és egy élvezhető, szórakoztató film. Nekem nagyon tetszett, szerintem tökéletes alkotás. A színészek jól lettek összeválogatva, minden tökéletes!

2015.06.29 Mócii

Annyira nem jó film, nekem nem igazán jött be. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.