Csempészek (2012)

Contraband

dailyfilmsan   2021. 01. 14.

Számomra egy kellemes meglepetés volt a film. Sokkal jobb, mint amire számítottam. Nincsenek benne nagy fordulatok, viszont fenntart egy tompa feszültséget, ami miatt nézni kell. Egy laza akciófilm, ami nem fog csalódást okozni, úgyhogy vágj bele bátran! :)

uniterra   2020. 12. 10.

Pörgős, jól felépített akció-krimi. Ha valaki tanulmányozni akarj ezt a szubzsánert, olvassa végig, hogy építkezett a forgatókönyvíró. Igazi tankönyvi kivitel. Minden úgy klappol, ahogy ebben a stílusban ez szokás. Nincs meglepetés, a főhős mindent t... több»

kovi23   2015. 06. 19.

Egyszeri megnézésre mindenkinek ajánlom, mert szerintem nagyon korrekt film volt. Azt kaptam, amit vártam. Jó színészek, Giovanni Ribisi nagyon jó választás volt, egy remek akciókkal tűzdelt sztorihoz. Egyszóval jó kis kikapcsolódós film.

vesztingerkitti   2017. 01. 04.

Kate Beckinsale és Mark Wahlberg egy igazán ütős és összeillő páros alakít a filmben és miattuk van meg ez a jó színvonalú humorral fűszerezett nagyszerű akció vígjáték. Pörögnek a jelenetek és jó a sztori!

nikiszalanics   2015. 06. 17.

Érdekes film volt, no nem a története miatt. Az első egyharmad maga volt a dögunalom. A közepe kissé érdekes volt, a vége jól sikerült. Belekukkanthattunk a csempészek életébe de elég felszínesen aztán jött ez a szerelmes vagyok a haverom csajába do... több»

miska1967   2015. 06. 03.

Tetszett, mert nincs benne unalmas rész, a fordulatok is elég jóra sikerültek. A színészek nem nyújtanak szenzációs teljesítményt, de rossznak sem igazán mondanám inkább olyan átlagos! Ha választani kell akkor Mark Wahlberg játéka tetszett a legjobban.

zsuzsa   2015. 06. 02.

Kellemes kis film , a bemutató alapján nagyon Tolvajtempós feelingje volt, de a megnézése után engem inkább az Olasz melóra emlékeztetett. Jobb volt, mint amire számítottam, bár kb. a közepe felé olyan érzésem volt , hogy kicsit túlcsavarták a történ... több»

Mark Wahlberg

96,3 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

25 millió dollár a film költségvetése.

(LionelMessi10)

A második 2012-es film, amiben Mark Wahlberg a főhős, és Giovanni Ribisi a gonosztevő. A másik a Ted volt.

(kázsé)

A rendező Baltasar Kormákur az eredeti 2008-as film főszereplője volt, azt a karaktert játszotta, akit itt Mark Wahlberg.

(kázsé)

Ez Baltasar Kormákur első hollywoodi filmje.

(kázsé)

Ólafur Darri Ólafsson az eredeti 2008-as filmben is játszott.

(kázsé)

Elísabet Ronaldsdóttir volt az eredeti, 2008-as Reykjavík - Rotterdam c. film vágója is.

(kázsé)

Egy baki: a filmben látható hajóknak csak rögzített propellere van, nem irányítható.