Csempészek

vesztingerkitti   2017. 01. 04.

Kate Beckinsale és Mark Wahlberg egy igazán ütős és összeillő páros alakít a filmben és miattuk van meg ez a jó színvonalú humorral fűszerezett nagyszerű akció vígjáték. Pörögnek a jelenetek és jó a sztori!

kovi23   2015. 06. 19.

Egyszeri megnézésre mindenkinek ajánlom, mert szerintem nagyon korrekt film volt. Azt kaptam, amit vártam. Jó színészek, Giovanni Ribisi nagyon jó választás volt, egy remek akciókkal tűzdelt sztorihoz. Egyszóval jó kis kikapcsolódós film.

nikiszalanics   2015. 06. 17.

Érdekes film volt, no nem a története miatt. Az első egyharmad maga volt a dögunalom. A közepe kissé érdekes volt, a vége jól sikerült. Belekukkanthattunk a csempészek életébe de elég felszínesen aztán jött ez a szerelmes vagyok a haverom csajába dolog ami nagyon nem kellett volna aztán szimpla féltékenységből meg bosszúból keresztbe tesznek egymásnak ott ahol csak tudnak, hát nálam ez csak egy 3.

miska1967   2015. 06. 03.

Tetszett, mert nincs benne unalmas rész, a fordulatok is elég jóra sikerültek. A színészek nem nyújtanak szenzációs teljesítményt, de rossznak sem igazán mondanám inkább olyan átlagos! Ha választani kell akkor Mark Wahlberg játéka tetszett a legjobban.

zsuzsa   2015. 06. 02.

Kellemes kis film , a bemutató alapján nagyon Tolvajtempós feelingje volt, de a megnézése után engem inkább az Olasz melóra emlékeztetett. Jobb volt, mint amire számítottam, bár kb. a közepe felé olyan érzésem volt , hogy kicsit túlcsavarták a történetet, de ezt a végére helyrehozták, mert egy szórakoztató 2 órát hoztak össze.

mokanszkit   2015. 05. 20.

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a filmet. Szerintem Mark Whalberg nagyon jó színész és ez a filmje is nagyszerűre sikeredett. Nincs benne unalmas rész, végig izgalmas és leköti az ember figyelmét.

Sz.N.K.N   2015. 05. 19.

Az előzetese elég jóra sikeredett, úgyhogy nagyon vártam, hogy megnézhessem. Jó kis film, az elejétől a végéig izgalmas, hozta azt, amit elvártam tőle. Ahhoz képest, hogy nincs benne annyi lövöldözés meg bunyó, pörögnek az események.

Mark Wahlberg

96,3 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

25 millió dollár a film költségvetése.

(LionelMessi10)

A második 2012-es film, amiben Mark Wahlberg a főhős, és Giovanni Ribisi az gonosztevő. A másik a Ted volt.

(kázsé)

A rendező Baltasar Kormákur az eredeti 2008-as film főszereplője volt, azt a karaktert játszotta, akit itt Mark Wahlberg.

(kázsé)

Ez Baltasar Kormákur első hollywoodi filmje.

(kázsé)

Ólafur Darri Ólafsson az eredeti 2008-as filmben is játszott.

(kázsé)

Elísabet Ronaldsdóttir volt az eredeti, 2008-as Reykjavík - Rotterdam c. filmnek a vágója is.

(kázsé)

Egy baki: a filmben látható méretű hajóknak csak rögzített propellere van, nem irányítható.