Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Csempészek (2012)

Contraband

Mark Wahlberg

dailyfilmsan   2021. 01. 14.

Számomra egy kellemes meglepetés volt a film. Sokkal jobb, mint amire számítottam. Nincsenek benne nagy fordulatok, viszont fenntart egy tompa feszültséget, ami miatt nézni kell. Egy laza akciófilm, ami nem fog csalódást okozni, úgyhogy vágj bele bátran! :)

uniterra   2020. 12. 10.

Pörgős, jól felépített akció-krimi. Ha valaki tanulmányozni akarj ezt a szubzsánert, olvassa végig, hogy építkezett a forgatókönyvíró. Igazi tankönyvi kivitel. Minden úgy klappol, ahogy ebben a stílusban ez szokás. Nincs meglepetés, a főhős mindent t... több»

kovi23   2015. 06. 19.

Egyszeri megnézésre mindenkinek ajánlom, mert szerintem nagyon korrekt film volt. Azt kaptam, amit vártam. Jó színészek, Giovanni Ribisi nagyon jó választás volt, egy remek akciókkal tűzdelt sztorihoz. Egyszóval jó kis kikapcsolódós film.

nikiszalanics   2015. 06. 17.

Érdekes film volt, no nem a története miatt. Az első egyharmad maga volt a dögunalom. A közepe kissé érdekes volt, a vége jól sikerült. Belekukkanthattunk a csempészek életébe de elég felszínesen aztán jött ez a szerelmes vagyok a haverom csajába do... több»

miska1967   2015. 06. 03.

Tetszett, mert nincs benne unalmas rész, a fordulatok is elég jóra sikerültek. A színészek nem nyújtanak szenzációs teljesítményt, de rossznak sem igazán mondanám inkább olyan átlagos! Ha választani kell akkor Mark Wahlberg játéka tetszett a legjobban.

vesztingerkitti   2017. 01. 04.

Kate Beckinsale és Mark Wahlberg egy igazán ütős és összeillő páros alakít a filmben és miattuk van meg ez a jó színvonalú humorral fűszerezett nagyszerű akció vígjáték. Pörögnek a jelenetek és jó a sztori!

mokanszkit   2015. 05. 20.

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a filmet. Szerintem Mark Whalberg nagyon jó színész és ez a filmje is nagyszerűre sikeredett. Nincs benne unalmas rész, végig izgalmas és leköti az ember figyelmét.

96,3 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

25 millió dollár a film költségvetése.

(LionelMessi10)

A második 2012-es film, amiben Mark Wahlberg a főhős, és Giovanni Ribisi a gonosztevő. A másik a Ted volt.

(kázsé)

A rendező Baltasar Kormákur az eredeti 2008-as film főszereplője volt, azt a karaktert játszotta, akit itt Mark Wahlberg.

(kázsé)

Ez Baltasar Kormákur első hollywoodi filmje.