Borrower

Borrower

The Borrower

Idegenek a Földre száműzik egy társukat büntetésképpen. Az űrlény rettenetesen erőszakos, és amikor a test, amit birtokol, megsérül, újat kell találnia magának.

(Hupka Adrián)

Rendező: John McNaughton
Forgatókönyvíró: Mason Nage, Richard Fire
Premier: 1991

2021.06.16 Kóborló

Fejcserés idegen

A horrorfilmek iránti rajongásom még gyerekkoromban kezdődött, amikor még nagyban tombolt idehaza a videokazetta őrület. A kimondottan szerencsések közé tartoztam, hisz a rokonaimnak videotékájuk volt, ami csupán két háztömbnyire volt tőlem, így már ... Teljes kritika

2016.01.29 kórica

Nem kell mondjam, hogy horrorrajongóknak kötelező darab. Számomra egy igazán kellemes szórakozás néhány kiemelkedő színészi teljesítménnyel, ami ebben a kategóriában azért nem igazán jellemző.

2020.08.16 Cs. Balázs

Istenem, a régi videotékás idők. Ez a gyöngyszem is szinte kötelezően megtalálható volt mindegyik téka polcán. Minden kreténségével együtt azt hiszem, ez egy alapmű a szerethetően szemét filmek között.

A forgatást 1988 novemberében kezdték meg, és 1988 decemberében már be is fejezték.Szerző: Kóborló

A film már 1988-ban elkészült, de végül csak 1991-ben mutatták be, mert az eredeti gyártó stúdió, az Atlantic Entertaiment Group becsődölt még a film kiadása előtt, és a Cannon stúdió csak két évvel a film elkészülte után vásárolta meg a forgalmazási jogait.Szerző: Kóborló