Megjött Apuci

Daddy's Home

2016.12.05 Szorcsik

Elképesztő vígjáték a két kedvenc színészem, Will Ferrel és Mark Wahlberg főszereplésével. Rengeteget nevettem a filmen, egészen feldobta a hangulatomat. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az agyament vígjátékokat.

2016.11.07 kicsimano

Mark Wahlberg és Will Ferrell mindig is jól kiegészítették egymást, nincs ez másként a Megjött Apuci című filmben sem. Ez egy igazán humoros vígjáték, amely nem merül ki abban, hogy a trailerben az összes poént ellövi.

2016.06.07 tamas84

Lusta, olcsó poénokkal operáló vígjáték. Ettől remélem jobb is lesz idén.

2017.02.07 Ancsus

Egész szórakoztató kis filmecske, csak kár, hogy a trailerben sok poént elsütnek, így a film nézése közben ezek már kevésbé voltak viccesek. Egyszer nézhető darab, a színészpáros most is hozza a megszokott formáját.

2016.10.25 Manfred

Sablonos amerikai vígjáték, semmi újdonságot nem adott. Sablonos, középszerű humora van és a színészek alakítását sem mondanám túl profinak. Tucatfilm, csalódás volt moziban megnézni.

2016.06.20 Pock

Laza, jó kis vígjáték, de semmi extra. Inkább átlagosnak mondanám a kategóriában, mert sok újdonság nem volt benne. Egyszeri nézésre szórakoztató. Közepes.

2017.03.27 VK

Egyszeri nézésre való, átlagos vígjáték, újdonságot nem adott. A humora sem túl jó 1-2 poéntól eltekintve. Összességében átlagosnak mondanám, vagy kicsit rosszabbnak.

2016.08.24 GaraiV

Átlag amerikai vígjáték, ne széámítsatok semmi extrára. Egyszer nézhető sablon film, átlagos humorral és átlagos színészi alakítással. A sztorijában sincs nagy durranás. Laza film.

2016.10.15 Manson

Középszerű thriller. Meglehetősen sablonos és igencsak kiszámítható. A színészek alakítása is közepes, újdonságot nem adott. Jóindulattal egyszer nézhető.

2016.12.09 Maxima

Átlag alatti film, vígjáték kategóriában a gyengébbek között van. Gyenge a humora. Csalódás volt moziban megnézni. Gyenge a színészek alakítása és a sztori is.

2016.12.02 gubimari

Ennek a filmnek az előzetesét nem szabad megnézni, ugyanis sajnálatos módon a legjobb poénokat lelövik benne. Aranyos kis vígjáték, az az egyszer nézhetős kategória, de annak tökéletesen megfelel.

2016.08.30 Nnoorraa

Középszerű, átlagos vígjáték sablonos humorral. A sztorijában sincs semmi különleges, de egyszeri nézésre jó. Lehet rajta nevetni, de maradandó nyomot nem igazán hagy.

2016.04.30 nagyniki987

Nem az évszázad filmje, de egynek jó. Érdemes megnézni, tetszettek a beszólások és nagyon eltalálták a karaktereket. A befejezés nagyon ütős, frappáns, pont amilyen egy jó kis vígjátékba kell.

2016.11.22 csocsicsoda

A maximumot kihozták a szereplők a sztoriból, de maga a történet elég kevéske volt. helyenként azért el lehetett rajta mosolyodni, de ennyi.