Halálfutam: Totális anarchia (2018)

Death Race 4: Beyond Anarchy

VFTS   2019. 01. 30.

Semmit nem veszettünk volna vele, ha nem készül el a film. A sztori nagyon kiszámítható és nagyon elment a film a pucér lányok irányába. Kár volt megnéznem.

Norbert93   2018. 10. 20.

Szerintem annyira nem lett borzalmas. A végkifejletet kb. már az elején ki lehet következtetni, de ennek ellenére sem tartottam unalmasnak. Túlzott brutalitás, súlytalan és felesleges robbanások, Mad Max utánzat kocsik és rengeteg pucérkodó pornós statiszta.

A Kórház a pokolban-t azoknak a Kedves Olvasóknak ajánljuk, akiket nem zavar egy lassabb, de ötletes mese, amiben a legrosszabb egészségüggyel kapcsolatos félelmek válnak valóra – méltó helyet kapva ezáltal a tematikus hetünkben! több»