Halálfutam: Totális anarchia (2018)

Death Race 4: Beyond Anarchy

VFTS   2019. 01. 30.

Semmit nem veszettünk volna vele, ha nem készül el a film. A sztori nagyon kiszámítható és nagyon elment a film a pucér lányok irányába. Kár volt megnéznem.

Norbert93   2018. 10. 20.

Szerintem annyira nem lett borzalmas. A végkifejletet kb. már az elején ki lehet következtetni, de ennek ellenére sem tartottam unalmasnak. Túlzott brutalitás, súlytalan és felesleges robbanások, Mad Max utánzat kocsik és rengeteg pucérkodó pornós statiszta.

FGyula   2019. 03. 03.
Pedig jó az alap öttlet

Egy jó alap történet miért lesz mindig ilyen gyenge.

A Kórház a pokolban-t azoknak a Kedves Olvasóknak ajánljuk, akiket nem zavar egy lassabb, de ötletes mese, amiben a legrosszabb egészségüggyel kapcsolatos félelmek válnak valóra – méltó helyet kapva ezáltal a tematikus hetünkben! több»