2020: Legyen már vége!

2020: Legyen már vége!

Death to 2020

A 2020: Legyen már vége! a Fekete tükör alkotóinak munkája. Ezt a komédiát nem fogod elfelejteni.

(hp)

Forgatókönyvíró: Charlie Brooker
Premier: 2020.12.27. | Netflix (2020.12.28.)

Samuel L. Jackson
Kumail Nanjiani
Joe Keery
Lisa Kudrow

2021.01.15 JamesBont

Néha jól szórakoztam rajta, de inkább éreztem az egészet kínosnak. Voltak karakterek, akik egyáltalán nem működtek, voltak egy fokkal jobbak, de egyik szereplő sem vált be teljesen. Azon kívül valahol félúton már nem a világról, hanem csak az Egyesült államokról szólt. Szerintem ez egy bukott projekt lett.

2020.12.28 Zoltán

Jól megírt forgatókönyv, jól elsütött poénok. Nekem nagyon tetszett, főleg a különböző bemutatott nézőpontok miatt.

Joe Kerry második alkalommal játszik egy Youtube influencert, először a Spree című filmben tette, ugyanúgy 2020-ban.Szerző: Hupka Adrián

A film egyik készítője Charlie Brooker, aki közreműködött a Black Mirror sorozat alkotásában is.Szerző: Hupka Adrián

(2021. 01. 04.)
Így is lehet történelmet mesélni, vagy nem?
Vannak filmek, amiktől az ember megpróbálja megóvni a gyanútlan tartalomfogyasztót, vannak olyanok, amiket mindenkivel megnézetne. Itt csak egy tanácsot lehet adni: kezdj bele, nézd végig, ha teszik, vagy kattints el róla, ha utálod. Több