Django

Syracuse   2019. 08. 12.

Már önmagában Franco Nero-t sem igazán csípem, így ezek a filmek sem jönnek be nekem. De nem is csak ezért, westernként is középszerű. A Terence Hill-féle Django is jobb szerintem, Tarantinoéval meg össze sem lehet hasonlítani.

HercegPeter   2017. 11. 12.

Egy remek film a westernek hőskorából. Tényleg megdöbbentő a hasonlóság a fiatal Franco Nero és Terence Hill között. Azért szeretem a régi westerneket, mert itt még nincs olyan, hogy közhely. Erre ez a film is jó példa, hiszen a történet elég csavaro... több»

Macskínó   2016. 09. 22.

Tarantino Django elszabadulja miatt néztem meg. Nem bántam meg. Remek western sztori, kiváló színészekkel és a korban rendelkezésre álló legjobb kivitelezés. Ajánlom mindenkinek első, belépő filmként a westernek világába.