Katonadolog

Dog

2022.09.11 László

Harmat gyenge film.

Szerettem volna egy jó kutyás filmet látni,mint amilyen a Kutyám Jerri Lee vagy az Egyik kopó másik eb volt, de sajnos a Katonadolog hatalmas csalódást okozott. A sztori rém egyszerű és bugyuta. A színészi alakítás kimerül némi izmozásban, az érzelmi kötődést nem sikerült bemutatni a kutya és gazdája között. Nem volt olyan pillanat a filmben, ami hatással lett volna rám, inkább untam. Nem ajánlom, időpocsékolás.

2022.10.30 Tibor397141

Átlagos, egyszer szórakoztató film, bármely szombat délutánra.

2022.02.24 Robert

Szerintem annyira újat nem hozott ebben a témában a Katonadolog. Megrázó és egyben felemelő alkotás, amelyet nem érdemes kihagyni, de ettől függetlenül szerintem senkinek nem ez lesz az év filmélménye.

2022.02.28 Tyukodi-Tóth Reni

Második esély

Előzetest látva alig vártam, hogy kijöjjön a film. Egy nagy volumenű akcióvígjátékra számítottam. Egyik kategóriában sem állja meg a helyét, van benne 1-2 jó poén, és ennyi. De maga a film tetszett, teljesen átjött a lényege. Egy tanulságos kutyás film egy jó színésszel, bár nem tér el saját stílusától. Sima délutáni filmnézős kategória.

2022.02.25 spikeZ

Fuh, hát engem ez a film alaposan helyben hagyott. Erőteljes alkotás, Tatum első rendezéseként pedig nem is rossz. Legalábbis nem erre számítottam volna tőle. Mindenképpen érdemes beülni rá!

2022.02.27 Kingi84

Négyen, barátokkal néztük meg ezt a filmet moziban, de négyből négyen csalódtunk. Alig vártuk, hogy vége legyen. Tatum eddigi filmjei nézhetőek, jók, de ez... Max. egy vasárnapi popcornfilm, időtöltésnek. Annyira nem ajánlom!