Double Dragon - A medál hatalma

Double Dragon - A medál hatalma

Double Dragon

Los Angeles nagy része egy súlyos földrengés következtében víz alá kerül. A város nagyobb része elpusztul. Az életben maradtak New Angelesre keresztelik otthonukat. Az elárvult Billy Leet (Scott Wolf), és testvérét Jimmyt (Mark Dacascos) a katasztrófa után Satori (Julia Nickson) neveli fel. Satori birtokában van egy fél amulett, amely a legenda szerint hatalmas erővel bír. Az erejét azonban csak akkor lehet használni, ha összeillesztik a másik felével. Az amulett hiányzó része azonban az új város vezetőjénél, a gonosz és számító Kogo Shukónál (Robert Patrick) van. Satori a fiúknak ajándékozza a bűvős amulett felét. Jimmyék elhatározzák, hogy egyesítik a medál részeit. Tervük… Több

Rendező: James Yukich
Brandon Scott Wolf
Robert Patrick
Kristina Wagner

2018.07.08 bart

Nosztalgiából néztem meg, emlékeim szerint a kilencvenes években kifejezetten jó filmnek találtam. Azóta láthatóan változott az ízlésem, de még mindig van helye a nézhető filmek listáján, bár néhol viccesnek hatnak a túljátszott jelenetek.

2017.12.12 Pumpu

Giccses, nevetséges videojáték adaptáció. Őszinte szórakozást vártam tőle, de csak egy gyerekes és unalmas próbálkozást láttam.

Közvetlenül azelőtt, hogy a Lee testvérek harcolnak a bandákkal az ócska udvarban, van egy közelkép a Bohócok egyik bandatagjánál, aki Lee-ék adatait olvassa. James Stewart Lee és William Burroughs Lee néven mutatják be őket. James Stewart színész, William Burroughs író volt.Szerző: Thibo84

Alyssa Milano és Scott Wolff valójában a film forgatása közben kezdtek el randevúzni, majd eljegyezték egymást, de a kapcsolat nem tartott sokáig, és a pár végül szakított.Szerző: Thibo84

Los Angeles belvárosában a sikátort, ahol a Lee testvérek Aboboval szembesülnek, gőzzel kellett tisztítani, mielőtt a forgatás megkezdődött volna.Szerző: Thibo84

A játékkal ellentétben a film 2007 apokaliptikus jövőjében játszódik Los Angelesben, Kaliforniában, amelyet fiktív módon "New Angeles" néven ismernek.Szerző: Thibo84