Tini nindzsa teknőcök

Tini nindzsa teknőcök

Teenage Mutant Ninja Turtles
Skarsh

New York Cityre sötétség borul. A gonosz Zúzó és kegyetlen csapata, a Talpas Klán sikeresen behálózza az egész metropoliszt. A rendőröktől egészen a politikusokig mindenkit a markukban tudhatnak, senki nincs, akitől tartaniuk kellene, egészen addig, amíg négy mutáns teknőc elő nem bújik… Több

Forgatókönyvíró: Peter Laird, Kevin Eastman
Premier (HU): 2014.08.28. | HBO Max (2021.12.25.)

2022.02.07 Bakugan

Sosem értettem ezt a hatalmas imádatot ez iránt a csapat iránt, ezért biztos voltam benne, hogy meg kell néznem ezt a filmet, hogy segítsen a megértésben. Hát nem így lett, alapból fel voltam készülve, hogy meredek sztori lesz, és azt mondom, hogy az... Több

2017.05.02 mamiéstöti2

Nagyon jó film, gyerekkorom klasszikusa. Nagyon jó grafikai megoldásokkal és egyéni alakításokkal valamint a már jól megszokott teknőcös humorral fűszerezve.

2018.01.11 Shelby07

Nem volt szörnyen rossz, de nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet. A mese amiről mintázták sokkal jobb és látványilag meg történetileg is nagyot akartak alkotni, de szerintem nem sikerült. Persze egyszer meg lehet nézni, de ennyi.

2015.05.03 Yosihiro

Mivel a történetet nem ismertem ezért nagy érdeklődéssel ültem le megnézni. Szerintem jól sikerült és látványos is lett. A szereplők nem eltúlozva adták magukat. Kedves szerethető film a mi bővelkedik akcióban én atlán a romantikát fűztem volna még e... Több

2016.06.15 Thibo84

Nem tetszik a tekik eredet története, és az sem, hogy April O’Neil-t egy ennyire szétszórt, törtető, élhajhásznak állítják be. Ezeket leszámítva, egy kellemes akciófilmnek tartom.

Noel Fisher (Michelangelo) 1984-ben született, ugyanabban az évben, amikor először adták ki a teknősökről szóló képregényt.Szerző: Thibo84

Zúzó sisakjának a kialakítása egyértelműen hasonlít Grimlockra a Transformers: A kihalás korában (2014). Mind két filmet Michael Bay rendezte.Szerző: Thibo84

2015-től a film költségvetése a legmagasabb a franchise-ban. Meghaladta az összes többi film költségvetését.Szerző: Thibo84

April szerelme Casey Jones lett volna a filmben, de eltávolították a történetből, hogy nagyobb hangsúlyt fektessenek a teknősök eredetére. Helyébe Vernon Fenwick, April munkatársa lépett, aki sokkal ésszerűbb döntés volt.Szerző: Thibo84

(2015. 05. 24.)
Már a hüllők is igazságot osztanak Hollywoodban
Mese a négy teknősről, akik kimásztak a terráriumból, harcba szálltak a gonosszal és nyertek. Látványos akciójelenetek gyerekek és felnőttek örömére, természetesen rendkívül családbarát körülmények között. Több
Az Esernyő Akadémia
Doom Patrol