Tini nindzsa teknőcök (2014)

Teenage Mutant Ninja Turtles

mamiéstöti2   2017. 05. 02.

Nagyon jó film, gyerekkorom klasszikusa. Nagyon jó grafikai megoldásokkal és egyéni alakításokkal valamint a már jól megszokott teknőcös humorral fűszerezve.

Shelby07   2018. 01. 11.

Nem volt szörnyen rossz, de nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet. A mese amiről mintázták sokkal jobb és látványilag meg történetileg is nagyot akartak alkotni, de szerintem nem sikerült. Persze egyszer meg lehet nézni, de ennyi.

Orosz István   2016. 05. 24.

Nem volt rossz. Bevezetésnek megfelelt remélem a második rész már többet fog ennél kinálni. Előzetes alapján igen úgyhogy várom, hogy felülmúlja.Teknőcök jól kivannak dolgozva, a zúzó is kicsit robotikus de tetszik nagyon. Alkotói szabadság nem kell indig az eredetinél leragadni mert az évek telnek az időő változik, és nem biztos hogy már megállja a helyét.

Thibo84   2016. 06. 15.

Nem tetszik a tekik eredet története, és az sem, hogy April O’Neil-t egy ennyire szétszórt, törtető, élhajhásznak állítják be. Ezeket leszámítva, egy kellemes akciófilmnek tartom.

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Kellemes meglepetés volt ez a film. Régen a meséket nagyon szerettük és az előzetesek alapján úgy tűnt hogy harmat gyenge lesz de tévedtem. Klassz kis nosztalgia volt:)

William Fichtner

Mese a négy teknősről, akik kimásztak a terráriumból, harcba szálltak a gonosszal és nyertek. Látványos akciójelenetek gyerekek és felnőttek örömére, természetesen rendkívül családbarát körülmények között. több»

Noel Fisher (Michelangelo) 1984-ben született, ugyanabban az évben, amikor először adták ki a teknősökről szóló képregényt.

(Thibo84)

Zúzó sisakjának a kialakítása egyértelműen hasonlít Grimlockra a Transformers: A kihalás korában (2014). Mind két filmet Michael Bay rendezte.

(Thibo84)

2015-től a film költségvetése a legmagasabb a franchise-ban. Meghaladta az összes többi film költségvetését.