Tini nindzsa teknőcök

Teenage Mutant Ninja Turtles

2022.02.07 Bakugan

Sosem értettem ezt a hatalmas imádatot ez iránt a csapat iránt, ezért biztos voltam benne, hogy meg kell néznem ezt a filmet, hogy segítsen a megértésben. Hát nem így lett, alapból fel voltam készülve, hogy meredek sztori lesz, és azt mondom, hogy az... Több

2017.05.02 mamiéstöti2

Nagyon jó film, gyerekkorom klasszikusa. Nagyon jó grafikai megoldásokkal és egyéni alakításokkal valamint a már jól megszokott teknőcös humorral fűszerezve.

2018.01.11 Shelby07

Nem volt szörnyen rossz, de nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet. A mese amiről mintázták sokkal jobb és látványilag meg történetileg is nagyot akartak alkotni, de szerintem nem sikerült. Persze egyszer meg lehet nézni, de ennyi.

2015.05.03 Yosihiro

Mivel a történetet nem ismertem ezért nagy érdeklődéssel ültem le megnézni. Szerintem jól sikerült és látványos is lett. A szereplők nem eltúlozva adták magukat. Kedves szerethető film a mi bővelkedik akcióban én atlán a romantikát fűztem volna még e... Több

2016.06.15 Thibo84

Nem tetszik a tekik eredet története, és az sem, hogy April O’Neil-t egy ennyire szétszórt, törtető, élhajhásznak állítják be. Ezeket leszámítva, egy kellemes akciófilmnek tartom.

2016.05.24 Orosz István

Nem volt rossz. Bevezetésnek megfelelt remélem a második rész már többet fog ennél kinálni. Előzetes alapján igen úgyhogy várom, hogy felülmúlja.Teknőcök jól kivannak dolgozva, a zúzó is kicsit robotikus de tetszik nagyon. Alkotói szabadság nem kell ... Több

2019.07.28 Ms. Akárki

Kellemes meglepetés volt ez a film. Régen a meséket nagyon szerettük és az előzetesek alapján úgy tűnt hogy harmat gyenge lesz de tévedtem. Klassz kis nosztalgia volt:)

2019.06.09 Norbert93

Ha negyedrészt annyira jó eredettörténete és karakterei lennének, mint az eredetinek, akkor nem ragadt volna meg egy Michael Bay stílusú, felejthető látványfilm talaján. De komolyan...azon kívül, hogy jó benne a CGI van még bármi említésre méltó?

2016.02.08 Nathan03

Szerettem a mesét kölyök koromba ezért is néztem meg ezt a filmet. Őszintén szólva nekem nagyon egyszer nézhetős kategória volt. Egyszer jó volt mondjuk úgy lekötött arra a másfél órára de ennyi.

2017.05.02 Olivér Rózsa

Már régebben láttam de azt hiszem végig se tudtam nézni mert annyira rossz és unalmas volt. Pedig én szerettem a sorozatott de pont az hiányzott belőle ami a sorozatban jó: vicces és izgalmas.

2020.08.30 sammy88

Kedvenceim gyalázása

Borzalmas kinézetük van és a stílusukon is lehetett volna mit csinálni. Sajnos kikapcsoltam félúton, mert számomra nézhetetlen volt. A kedves szuperhőseimből ronda csatornaszörnyeket csináltak.. és ez a javított változatuk, mi lett volna ha az eredeti terveket tartják meg?

2016.04.28 ereln

De elrontották a gyermekkorom egyik kedvenc meséjét, nem értem, hogy miért kellett ezt tenni. Nagyon lapos a film, talán az akciók valamennyire értékelhetőek, de a humor... nem jött be a film, ettől függetlenül biztos van, akinek bejön.

2015.07.21 london2012

Jó kis feldolgozás a film annak aki esetleg véletlen nem ismeri a történetet annak kiváltképp tetszhet nekem egy kicsit jobban tetszik a régi sztory. Érdemes megnézni.

2015.06.15 Tomi

Nem hiszem hogy szükség volt erre a filmre. Régen sokat néztem a Tini nindzsa teknőcöket a tvben és számomra ez a film meg se közelítette annak az értékét. Nem igazán tudom ajánlani senkinek ezt a filmet, még az öcsémnek se tetszett.