Tini nindzsa teknőcök

Teenage Mutant Ninja Turtles

2016.02.17 Rayman102

Én csalódtam ebbe a filmbe. Szerintem nagyon rossz volt, hogy beletették a legjobb jeleneteket az előzetesbe és azon kívül szinte nem is történt semmi, ráadásul rövid is volt.

2015.11.02 sztankobazsi

Most jutottam el odáig, hogy leüljek és megnézzem, mert az igazsághoz hozzátartozik, hogy annyira nem is érdekelt valójában ez a film, mivel sose voltam nagy teknőc rajongó, ezért lehet az, hogy számomra ez a filmadaptáció nem okozott csalódást. Egys... Több

2015.08.16 fagitta

Jól a vágások, látványosak a jelenetek, izgalmas, kalandos a történet és viccesek a karakterek. A túlzások nem zavaróak, a fantasy elemek lenyűgöztek. Ajánlom mindenkinek!

2015.06.10 Skarsh

A Tini nindzsa teknőcök egy sokak által várt feldolgozás. Nekem eleinte idegen és fura volt ez a CGI halmaz, amit teknősöknek neveztek, de aztán mikor hozzászoktam a látványukhoz, jól tudtam szórakozni. Sajnos Megan Fox sokat nem tesz hozzá a filmhez... Több

2015.06.17 nikiszalanics

Sose voltam nagy teknőc rajongó, ezért lehet az, hogy számomra a legújabb filmadaptáció nem okozott csalódást. Amit kiemelnék, ami a legjobban tetszett az a hegyoldalon játszódó akciójelenet, ami tartalmazott kreativitást és dinamikát, amit öröm volt nézni.

2015.06.03 miska1967

Egyszer nézhető kategóriába sorolnám, mert az akciók silányak, Zúzó karaktere egyenesen botrányos, Donatelló karakteréről már ne is beszéljünk, vicc ez az egész, úgy ahogy van! Aki szerette a régit, az csalódni fog az újban.

2015.08.26 csongi888

Zsííír nagyon. emlékszem mikor kisebb voltam sárga kazis nintendon spanokkal mennyit gyűrtük, még farsangkor is Michelangelonak öltöztem, a filmre visszatérve abszolút nem okozott csalódást, pár karakter nekem hiányzott belőle de, hogy érdemes-e megnézni.. egyértelmű IGEN!!

2015.06.02 zsuzsa

Nekem nagyon tetszett, bár én már a rajzfilmsorozatot is imádtam, mert ez a film egyszerre volt valami régi, és valami új. A sztori pörög az akció zúz a poénok jók és a látvány nagyon jól kidolgozott.

2015.05.20 mokanszkit

Sajnos nekem, mint nagy TMNT fannak, egy kicsit "kevés" volt a film. Bár ez az első film, melyben tényleg úgy néznek ki, mint ahogy egy higgadt, egy vad, egy okos, és egy idióta tini ninja mutáns teknős. De azért látványos és nagyon jó benne a zene.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Anno a teknőcökről szóló rajzfilmsorozat nagyon szerettem, így izgatottan kezdtem nézni a filmet. Nem kellett csalódnom ez is nagyon jóra sikeredett, látványban nem volt hiány de a színészi alakítás hagy némi kívánnivalót maga után

2018.05.09 Onódi Zoltán

Gyerek koromban mesében néztem. Most végre megnézhettem a gyerekeimmel :) Remek volt.

2016.04.28 Hektor6

Nem is értem miért készül el egy ilyen film. Ráadásul borzasztóan csúnya és gusztustalan CGI karakterekkel van tele. De olyan bénán néznek ki, hogy meg se mondanám, hogy ezek a lények a tini nindzsa teknőcök akarnak lenni. Szecska mesterről nem is beszélve. Borzalom.

2015.01.28 laura2694

néhol poénos, de gyengécske, a színészi teljesítmény se akkora durranás, és a sztori is elég gyenge, az animáció se annyira tetszetős

2015.02.10 totli

Botrány rossz. A havas jelenet menti meg a filmet egyedül a nullától. Semmitmondó, üres sztori, nagyon gyenge film.