Tini nindzsa teknőcök

Teenage Mutant Ninja Turtles

2015.01.27 M.Betti427

Nagyon jó élmény volt, sokat nevettünk, a tekik jól meg voltak formálva és ki volt emelve az összes különleges karaktere. A csaj szép volt, nem volt más dolga :)

2015.02.04 kriskaa

A teknőcök jól néztek ki, de Szecska mester arcára picit kerülhetett volna több szőr is :-D Nagyon egyszerű, rövid kis történt, gyerekek szája íze szerinti humoros beszólásokkal, és nekem valahogy az akciójelenetektől sem esett le az állam.

2015.03.04 nitus2006

Hát ez mi???? elvileg gyerekek kedvencei, itt mégis olyan torzak h én megijedtem, hát még egy gyerek? Botrányosan unalmas is. Senkinek nem ajánlom

2015.03.08 laca555

A teknősök borzalmasan néznek, a történet egy nagy semmi, a párbeszédek nevetségesen buták. Ez egy borzalmas film, kár volt megnéznem.

2015.03.17 lakilúk

Meglepően jó lett a film. Nem mondom, hogy nincsenek vele kisebb gondok, de semmi komoly. Abszolút nézhető és szórakoztató. A látvány pedig igényes, sokkal de sokkal jobb, mint bármelyik korábbi próbálkozás. Tudom, hogy ez a modern CGI technológiának... Több

2015.03.17 anyika

Gyenge dramaturgia és a karakterek sem nyűgöztek le.. A poénok mentik meg a filmet. Nem veszítesz sokat ha kihagyod.

2015.02.04 vadam1996

Ki találta ezt ki? Hagyja abba sürgősen a filmrendezést! Ez mi? Nem tudok róla jót írni. Látvány az volt, de nem kárpótolta a szörnyű történetet, szereplőket, poénokat, stb. Nehogy folytassák!

2015.02.21 makikaki

elég gyengének és erőltetettnek éreztem, még a rajzfilmek színvonalát e üti meg. Amit értékelni tudtam, az a macskás videó, amit az elején néznek, semmi mást. Nem hittem el, nem kötött le, nem volt izgalmas, nem volt eredeti. Gyenge próbálkozás, ronda effektek

2015.10.15 Sziszi

A film sok szempontból kielégítő. A készítők tudják, hogy az a generáció, aki imádta a teknőcöket, már felnőtt, a film is inkább a nagyoknak készült. Sötét, akcióval teli és egyszersmind jól sikerült próbálkozás, azonban van egy nagyon komoly kérdése... Több