Drakula

indingo   2017. 10. 15.

Összességében nem volt rossz, bár szegény Drakuláról már ezer bőrt lehúztak. Nálam sokat dobott a dolgon, hogy Jonathan Rhys Meyers a főszereplő.

Edii   2015. 09. 23.

Nem szokványos Drakula film, mert itt főhősünk nem bír olyan erőkkel, mint azt megszokhattuk. Majdhogynem átlagos ember. A sorozat a cselszövésre épít, sem mint a vérszívásra.

Abdul   2015. 04. 17.

Nekem nagyon - nagyon tetszett ez a sorozat!!! Állítólag lesz II. évad de még a készítők sem tudják biztosan! Én mindenesetre várom és bízom benne, hogy lesz!!! Ahhoz képest, hogy a címszereplőt mennyire nem szerettem (Jonathan Rhys Meyers) most annyira megkedveltem és nem/nem csak emiatt a sor. miatt!!! Nekem azóta nagyon szimpi mióta eljátszotta VIII. (Tudor) Henriket!!! Am. is a "kedvenc"/általam legkedveltebb uralkodó dinasztia de amellett, hogy rengeteg jobbnál jobb színész játszotta már el ezt a szerepet jobbnál jobb alakításokkal nekem még is ő volt a leghitelesebb pedig elég öreg vok. ahhoz, hogy emlékezzek rosszkopijájú fekete - fehér filmekre is!!! Rem. lesz II. esetleg III. évad is!!!

Nonso Anozie
Oliver Jackson-Cohen